4 ve üzeri Xper sahibi olabilmek için?

ne olması gerek arkadaşlar bir türlü 4e yükselmiyor anlayamadım

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Yardım sayfasına bakarsan kolayca anlayabilirsin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Yaa bu 4 takıntısı nedir anlamadım arkadaş... Bilmioryum ben daha çok soru cevaplamaya devam...

0|0
    0|0
  • 250 görüş paylaş.

0|0
    0|0
  • Gel verem xper sana

0|0
    0|0
  • yorumlarini begenmeleri lazim ve eigler

0|0
    0|0
  • Olursunda sorarsında o cinsellik sorularını 😀😀

0|0
    0|0
  • Troll soru sorcak ergenus kezonellas 18 yaş geliyor açın kapıyı

0|0
    0|0
  • bir buçuk yıl oldu; 4 olup ne yapacan? cinsellik soracaksan sorayım yerine..

0|0
    0|0
  • 500 puanin olunca xper 4 e ulascaksin az yorum yapıyorsun dur gunde enaz 50 60 gorus paylas soru paylas puanin yükseliyor ne kdr gorus paylasirsan okdr cok puan alirsin

0|0
    0|0
  • görüş yaz

0|0
    0|0
  • Hmm cinsellik seziyorum kaptan

0|0
    0|0
  • Ergen misin lan sen

0|0
    0|0
  • Bol bol yaz

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir cinsel istektirya :D :D 4 olupta napıcan :D

0|0
    0|0
  • inşallah yükselmez

0|0
    0|0
  • bol bol yorum yap

0|0
    0|0
  • bir kaç eig al o zaman çabuk yükselirsin

0|0
    0|0
  • Sapık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• cinsellik kategorisinde işin mi var :D

1|1
    0|0
  • çok soru cevapla.

1|0
    0|0
  • Neden, 4? Cinselliğe bu kadar yatkın olmanızı anlamıyorum. O, yükselir bacım, yükselir, sen merak etme.

1|0
    0|0
    • belki sorularım var. konu cinselliğe gelince neden oooouuuvvv oluyorsunuz ayıptır sorması? ya benim sorduğum ASIL soruyla ilgilenin bayan. gerisi sizi ilglendirmez

• Keşke sizin kadar açıksözlü birisi olabilseydim. Ve keşke sonradan değiştiğiniz konu sadece şu 'sevme' olayı olsaydı. Bence sizi asıl eğlendiren, kendiniz. Ancak, bunun sebebi ben isem de ne mutlu bana. Zirâ, çok gergin biri olmalısınız. Xper meselesi çok mu sıktı canınızı? Sizi gevşetebildiğime sevindim.

Basit üslup, ha? O halde 'basit' olarak nitelendirdiğiniz bu üslupu anlayamamak da size ayıp bir şey, öyle değil mi? Şimdiye kadarki cevaplarınızda beni anladığınıza dair bir şey göremedim. Bence basit üslupu da göz önüne alarak biraz utanmalısınız. Bu bir öneriydi.

Bu kısımda ben de dalga geçmemeyim o halde. Kesinlikle bu enerji devam etmeyi hakediyor.

Siz de sevgiyle kalın.

• sanırım insan psikolojisinden hiç anlamıyorsunuz... gerginliğin tam aksine fazla enerjik bir yapım var... asıl siz, biraz "önyargılı" olduğunuz için bıçağı ilk yorumda çektiniz zaten neden 4? diye sorguladığınızda... hiç mühim değil alınmıyorum... ama madem üslubunuzu doğru buluyorsunuz, neden 4 diye sorgulamak yerine sadece cevap verseydiniz anlaşmamız daha farklı olabilirdi, gerçi her şeyde bir hayır var, bu enerjiyi hissedemezdim. kişiliğinize yönelik ithamlarda bulunmak istemiyorum. sadece, evet siz eğlendirdiniz ne mutlu size...
      sizi gayet iyi anlıyorum fakat karşılıklı çatışma haline dönen bu durumdan dolayı odaklı olunan tek şey, karşılık verme durumu sanırım.

Xper seviyemi yükseltmekte bana destek olduğunuz için ayrı bir teşekkür borçluyum:))))

• Thugstools yaz

0|0
    0|0
  • kırk fırın ekmek ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...