Sizce okuldakiler niye benimle uğraşıyor😕😳😶😏😐😒😑😠😓?

Sevdiğim kişinin etrafında kim varsa benimle uğraşıyor😓😕😏Görmezden geliyorum ama ya laf atıyorlar ya da bakışlarıyla rahatsız ediyorlar😒😳😶Birkaç gündür iyice üzerime oynamaya başladılar ya sizce ne yapmalıyım😔😒😠?

0|2
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• Tek takılmaya bak. Zaten ilgililerse gelip soracaklardır. Az laftan anlayan ve arkadaşlığa önem veren insan düzgün davranır. Öbür türlü sil gitsin. Huzurunuz için az bencil olun.

0|0
    0|0
    • Detayı okumadın galiba.

• E bildiğin ergen hareketleri bunlar. Şimdi şiddete başvuramazsın. Konuşsan anlamazlar. Senin yandan ne çözümü olabilir bilmiyorum ama ben şiddete başvururdum.

• Çocuğu aradım çok sert konuştum. Beni konuşmayacaksınız bana bakmayacaksınız falan diye ama yok o da işe yaramadı.

En İyi Kız Görüşü

• Ben senin yerinde olsam onların beni rahatsız etmesine izin vermem gözünü korkuturum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• gelip senin bu sorunlarına bir el atalım.. ya sevgilinle sorunların var ya da arkadaşlarınla... yeter artık bu kıza rahat bırakın diyelim :)

0|0
    0|0
  • Öldür onları

0|0
    0|0
  • Rencide et onlarii

0|0
    0|0
  • Cekemiyolardir

0|0
    0|0
  • Sevilen bir tip degilsin sanirim gormezden gelmeye devam et

0|0
    0|0
  • Şimdi Şöyle Birşey Var AynaDa Kendine BaKtınmı Hiç?

KesinLiKLe BakmışsınDır Ama GözLerin Ve DuDaKLarın aKKıLLarDa iz BıraKaCaK KaDar GüzeL Be ;)

0|0
    0|0
  • Savasmı istiyorsunuz camoon de sjsjs

0|0
    0|0
  • Meyve veren ağaç taşlanır.

İnsan sevdiğiyle uğraşır.

0|0
    0|0
  • döv.

0|0
    0|0
  • Bu aslında senin daha önce tavrını nasıl koyduğunla ilgili yani o insanlarla ilişkinde en başından beri gelişen şeyler yani birdenbire bu durumu değiştirmen zor

0|0
    0|0
    • Benim uzun zamandır hiçbiriyle muhabbetim yok. Çokça kez de sert bir dille uyardım.

• Yumuşak başlı olduğunu düşünüyorlardir.
    Ćirkef yönünü göster onlara :)

0|0
    0|0
  • kontra atak ile yardırıp zekanı kanıtlaman lazım

0|0
    0|0
  • Seksi ve erotik, kışkırtıcı olduğun için seni kıskanıyor olabilirler.

0|0
    0|0
  • Gördüler güçlü ve güzel kızı , yükleniyorlar tabi. m

0|0
    0|0
  • uğraşanla uğraş

0|0
    0|0
  • Erkekler mi?

0|0
    0|0
    • Evet ve onların sevgilileri de tip tip bakıyor😒

• Aylardır tepki vermiyorum yüzsüzlük hat safhada bıkmıyorlar.

• Serefsizler demek ki

• Fazla güzelsindir 😀😀

0|0
    0|0
  • Wur hepsini :)

0|0
    0|0
  • Yaw he he de geç gitsin takma

0|0
    0|0
  • Kötü olursan uğraşırlar tabi.

0|0
    0|0
  • Liseli değilsen uğraşmazlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çünkü seni kıskanıyor fitne fesatlar ehhehe

0|0
    0|0
  • sen onlardan üstün olduğunu onlara kanıtlamalısın, onlar sana bir kötülük yaptığında sen bir kötülük yapki on katı fazla acı çeksin onların hassas noktalarını keşfetmelisin bu insanlar seni dışlayarak sevdiğin kişiyi sahiplenmeye çalışıyor, fırsat verme...

0|0
    0|0
    • Ben umursamıyorum muhattap olmuyorum. Çok üstüme geldiklerinde uyardım ama hala devam ediyorlar. Laftan anlamayana da ne yapılır bilemiyorum.

• O zaman benim onlardan ne farkım kalır peki?

• Onlardan farkın kalmaz ama hep onların yaptıklarına boyun eğmiş olursun ve sen sustukça dahada üstüne gelirler

• Hoşuna gitmiyorsa tavrını koy.

0|0
    0|0
    • Çocuğu aradım. Hiçbirinizin baktığını konuştuğunu duymayacağım diye sertçe uyardım. Ama yok yani sanki yüzlerine eşek derisi çekilmiş bu kadar gurursuzlik olamaz.

• Umursama. Yüzlerine dik dik bakıp, gıcık gıcık gülümse ve geç. Bu onları sinir edecektir.

0|0
    0|0
    • Ben yüzlerine bile bakmıyorum ondan mı deliriyorlar anlamadım ki😕

• Delirdiklerini bilmek seni sevindirsin. Delirir delirir... Sadece delirirler ve hiç de bir şey yapamazlar.

• Ama moralime etmeyi başarıyolar😒

Yükleniyor...