Komşumuzun kızı 3 yaşlarında bana seslenip "miyav miyavv" diye kedi taklidi yapıyor. Napim sizce bu tatlı kıza :)?

Benim apartmanda aşağıya inmemi bekliyor kereta.. 3 yaşlarında komşumuzun kızı.. bir tatlı ki sormayın.

bana olur olmadık yerde , aniden "abla!" Diye seslenip bende bakınca ardından , "miyav miyavv" diye kedi taklidi yapıyor.. bir kere yanaklarını mıncıkladım çocuğun , bir kez de bende miyavlayarak cevapladım. Hoşuna gitti keretanın , seni tatlı pisipisi dedi bana :D kız benle aşk yaşıo :D

soru ciddidir he , gerçek yani.

sizin böyle komşunuzun miyavlayan kızı olsa , siz ne yapardınız :))?

0|1
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ben olsam isirirdim :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• aaa ses nerden geliyor acaba çok ta tatlı miyavlıyor nerde ki bu kedicik falan derdim :) oyun oynamaya bayılırlar :D ya da kedi taklidi yapardım.

bizimde komşumuzun oğlu iki yaşında birbirimize gidip geldiğimizde oğlu hep yanıma gelip "hav hav miyav" diyor :D havladığı zaman korkuyormuş gibi yapıyorum sonra ona dönüp bende "hav hav miyav cik cik " diyorum sonra o da başlıyor "hav hav miyav cik cik " çok güzel anlaşıyoruz valla :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ye 😍😍

1|0
    0|0
  • yaa onu geç 2 veya 3 gün önce saat akşam 10 bakkala çıktım evden karşıkı komşunun kızı 12 13 yaşlarında hey hey yakışıklım sana diyorum hey baksana dedi, gülüp geçtim ne diyecezki :)

1|0
    0|0
  • Öperim

1|0
    0|0
  • Kopek olup isiririm yanaklarindan :)

1|0
    0|0
  • Benimde o yaşlarda kız kardeşim var tam tatlı ve şımarık olduğu yaştır sürekli oynamak isterker o yaşlarda 😂

1|0
    0|0
  • git ısır onu :)

1|0
    0|0
  • kapımın önüne bir tas süt koyardım

1|0
    0|0
  • Yanaklarını sıkarak öp :D

1|0
    0|0
  • Gider ağzını yüzünü mıncırırdım 😄

1|0
    0|0
  • İyice bir sevseydin keratayı 😊

1|0
    0|0
  • valla sevgi patlaması yaşarım her seferinde :D

1|0
    0|0
  • Evde canı sıkılırdır

0|0
    0|0
  • bana yapsa tekmeyi yerdi

0|0
    0|0
    • Neden?

• Anladım.. Ama bir görsen öyle akıllı zeki bir kızki anlatamam.. Belki tanısan fikrin değişirdi.. Ve emin ol bende her çocuğu sevmem :)

• şu yaptıkları bile çok saçma hareketler, nefret etmem için yeterli

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...