Lisedeki en kötü anınız ya da rezil olduğunuz bir durum?

Mesela ben hocadan gizli mesaj yazdığımı düşünüyordum hoca bana doğru geldiğide kesiyordum yazmayı falan tabii görmediğini sanıyordum. O da yaz da kurtulalım sen dw ben de demişti. Utanmıştım haliyle :D Sizin vae mı böyle anılar?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadarcık mı? bizim arkadas arka sıraya geçip dalgayı açıyodu jsjdds yakalanıyodu az daha sfsdf

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir gün voleybol oynuyoruz karışık (üst sınıflarda var yani) gören geldi gören geldi derken baya büyük bir grup olduk haliyle top çok nadir geliyodu o yüzden sana. bende dalmışım o sıra top tam göğsüme geldi normal oynamışım gibi sekmeye devam etti son sınıflar gögüs farkı diye dalga geçtiler sonra herkes gülmeye başladı, rezillik mi bilmiyorum ama çok utanmıştım.

0|0
    0|0
    • ay kıyamam :D

• bir kere de şey olmuştu ben telefon bağımlısıydım biraz, telefonla oynarken erkesle ilişkimi keserdim falan bir gün kantine iniyoruz arkadaşımla sabah ilk tenefüste hiç onume bakmadan telefona bakiyorum tam o sirada karsima yine bir ust sinif cikti ben gidip sarilmisim yanlislikla sarildigimin farkinda bile degilim telefonla oynamayada devam ediyorum falan cocuk napcagini sasirdi tabi sonra arkadasim adimi soyleyince noluyoruz falan olmustum o da ayri bir rezillik cocuk beni gördügünde yolunu desgistirmeye baslamisti.

Erkekler Ne Diyor 8

• Voleybol oynarken manşetle top karşılamaya kalkarken çok eğilmeyin, pantolon patlayabilir, günün geri kalanını Adnan Şenses gibi kıça ceket bağlayarak geçirebilirsiniz.

haşırt.

0|0
    0|0
    • Yaa o çok kötü bişey. Bizim bir arkadaşın uzun eşek oynarken yırtılmıştı cidden de kırmızı kalpli bir iç çamaşır giymişti :D

• illa uzun eşek oynanacaksa don tercihi düzgün yapılmalı evet:))

• ohohohh say say bıtmez hem sayısalcı olup hem serserı pıslık bırıydım sayısal ogrencılerıne kötu ornek olurdum :D

0|0
    0|0
  • lise 1 de okul bahçesinde sıradaydık hastaydım kusmuştum herkesin içinde berbat bir anıydı

0|0
    0|0
    • Olsun canım sağlık sonuçta :(

• genellikle benim rezilliğim başkasının üzerine kalırdır

0|1
    0|0
  • Matematik öğretmenime Tarih öğretmenimin adıyla seslenip parfon baba demiştim :D Çok utanmıştım nedense

0|0
    0|0
  • söylermiyim sanıyon :DFdfd

0|0
    0|0
  • Lise hayatım rezillikle geçti.

0|0
    0|0
  • Bizim okula yeni atanan müdür or*sbu p*çiydi. Beni arkadaşlarım arasında rezil etti neden biliyormusun?

Arkadaşıma ceketimi verdigim için beni sınıfdan kovmuştu zaten okuluda bıraktım belli bir süre sonra

0|0
    0|0
    • Aman nerde değişik tipler var onları müdür yapıyorlar zaten

• Degişik degil yukarıya yalakalık çeken zalimden korkan masuma gücü yeten

Tabi iyileride var

Kızlar Ne Diyor 4

• Uyurken yakalandım :D kızım kalk akşam oldu diye uyandırdı sağolsun

0|0
    0|0
    • O da oldu benim kalk kızım öğle yemeğine çıkıyoruz demişti :D

• Okulun en sessiz kendi halinde takılan öğrencisiydim öğretmenlerin hepsi çok severdi beni bir kere hoca sınıfta keşke bütün okul emine gibi olsa ne güzel olurdu demişti ve sınıftaki öğrenciler sıkıntıdan patlardık diye dalga geçip gülmüşlerdi :/

1|0
    0|0
  • doğum günümde pasta savaşı yapmıştık hoca disiplin için fotoğraflarımızı çekti o halde

0|0
    0|0
  • Etegim acilmisti bir defasinda😔

0|0
    0|0
Yükleniyor...