Otobüs ve metroda yaşadığınız ilginç bir anınız var mı 😁 ?

Valla ben çok şey yaşadım. Korkuyorum ya artık okula gitmeye , bir teyze tampon darbesiyle beni ezip geçiyor ya da , kalabalıkta sıkışıp nefessiz kalıyorum falan 😓😂 sizle bir anımı paylaşayım : Çok kalabalıktı orta kapının ortasında cama yapışmış vaziyetteydim, dalmıştım farketmedim kapı açıldı teyzenin teki tampon darbesi attı bildiginiz düştüm durağa 😁😁 bazilari güldü 1-2 abi yardım etti falan neyse ki kötü düşmemiştim kolumla kafamı korudum :D sizin anınız nedir?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Yazılanlara gülmemek için kendimi zor tutuyorum, gülünce aynısını yaşıyorum. :D

0|1
    0|0
    • Bu tarz sorularda gulup eglenmek varken abaza insanlarimiz cinsel yaşam sorularina doluşmayi tercih ediyor ona yandim simdi :/

• Daha iyi işte, buralar hep bizim. :D

• Haklısın dostum :)) soruma renk kattığın için teşekkür ederim :D

En İyi Erkek Görüşü

• Hergün spor yaparım ister istemez kollarım kalın bir keresinde otobuste giderken ayakta demire tutuyodum baya kalabalıktı birisi yaklasık 1dk boyunca pazularımı elledi okşadı ama kalabalıktan goremedım kanks

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• Mecidiyeköy metrosunda bana fransızca adres soran bir çifte gayri ihtiyari "je ne parle pas français (ben fransızca bilmiyorum)" demiştim. Malak gibi bakmışlardı 15 saniye. Yürüdüm gittim sonra.

1|1
    0|0
  • Metroda karısına tokat atan adamı tekme tokat metrodan atmışlığımız var tüm metrocak :) Kadın da garibim yapmayın nolur dedi ama gelen vurdu giden vurdu...

2|1
    0|0
Yükleniyor...