Toplum içinde öbüşmek kötü bir durum mu sizce? Gördüğünüzde herhangi bir tepki gösterir misiniz?

Toplum içinde öbüşmek kötü bir durum mu sizce? Gördüğünüzde herhangi bir tepki gösterir misiniz?
Bence kötü bir şey değil yerde yuvarlanmıyorlarsa :D

0|0
13|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kötü yargılamam hayırlı işler kolay gelsin der geçerim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• herkesin hayatına kimse karışamaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bir tepki vermem gayet normal ama Eski ben ile şimdiki ben arasında fark var. Eskiden önemsemezdim ama şimdi sevdiğim insana daha çok değer veriyorum ki bunu ortalık yerde yapmıyorum. Lüzumu yok milletin bizi öpüşürken görmesine. Hatta ilk çıktığımız anlarda bile iki arkadaş gibiydik.
    Emekli ihtiyarlar gibi hahaha. Öpüşüp koklaşma sırnaşma yok.
    El ciddiyet , kullim kullim yani :)

1|0
    0|0
  • Polise şikayet ederim.

1|0
    0|0
  • Bizim orf adetlerimize gore ters, coluk cocuk var, git kimsenin olmadigi yerde ne mok yersen ye. Bu medeniyet ozgurluk degil "terbiyesizlik". Cocuguda disarda yapalim o zaman...

1|0
    0|0
    • Çoluk çocuk ellerindeki telefondan tut televizyona kadar her şeyi görüyor zaten? Sevdiğin birini öpüyorsun cinsel açıdan bir durum yok seks yapmakla aynı şey değil

• Toplumdan kastin ne mesela ufak bir yer de olursa bu kotu algilanir. Ufak koy kasaba ayni olay tutucu segirlerde de gecerli ve toplumun cogu tutucu bir kalabalik ise ayni sekilde o... ve p... olur opusenler ama taksimde opus kimsenij umrunda olmaSin izmirde opus kimsenin umrunda olmazsin kotu algilanmaz yani ama git konyada toplum icinde opus bakalim

1|0
    0|0
    • Mesela bir meydan da avm de. Konyada da bir tepki gösterildiğini görmedim hiç :D

• Ben kendi acimdan soyleyecek olursam parkta avmde bulustuklarjnda ufak bir opucuk gayet masum geliyor bana fransiz opucugu degil ama 😊😊 ama İstanbul'da otobus tranvay vs de opusmek abest geliyor. Ic anadoluda bulundugum donemlerde erkek niye optu diye kizi dovuyolardi demek orasida degismis 😂😂😂😂

• Katılıyorum hocam!!
      Öğrenciler bozdu hep :D

• Yanımda kız varsa dayanamam bende opusurum canim çeker çünkü yoksa eğer gider ayiririm ben yapamiyosam onlarda yapmasin

1|0
    0|0
  • Hayır öpüşmek cinsellik değil sevgi gösterisi birbirlerini çok fazla emmesinlerde 😆 Youtube kissing prank gibi olmak isterdim çatur çutur götürüyor 😆

1|0
    0|0
  • Sevgi gösterisi diye kısa bir öpüşme olur, ama sevişir gibi uzun uzadıya, ya da oflaya puflaya olmamalı.

1|0
    0|0
  • Hayır tepki vermem ama o durum bana ters insan utanır yani ben olsaydım utanırdım.

1|0
    0|0
  • kavga etmesinler de öpüşmelerine razıyım. kötünün iyisi

1|0
    0|0
  • tepki vermem :D

1|0
    0|0
  • Kenarda kuytuda yapın ayıp ayıp

1|0
    0|0
  • edep yahu

1|0
    0|0
  • Terbiyesizlik

1|0
    0|0
  • Yoo özgür ülke özgür insanlar cinsel ilişki dışında herşey mübah :)

1|0
    0|0
  • Öbüşmek mi :-D

1|0
    0|0
  • Kötü bişey yok. Kız arkadaşımla yapıyoruz sık sık :)

1|0
    0|0
  • Bence normal sence

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Tepki göstermem ama bakmaya da utanırım yani. Ulu orta yapılacak şeyler var, yapılmayacak şeyler var..

1|0
    0|0
  • Insanların olduğu ortamda öpüşmeği de kınarım. Insanların olduğu ortamda yapılan şiddeti de kınarım. Şiddet her türlü yanlış zaten ama öpüşmek isteyen gitsin evinde öpüşsün evi yoksa da zaten yanlış bir davranış. Herkesin özeli var sonuçta.

1|0
    0|0
  • Bence yapılmaması gereken bir hareket. Herkes evinde yapsın napıyosa. Veya kimsenin göremeyeceği yerde. Sonuçta görmek zorunda değiliz, bakmak istemesek bile insanın gözü bir kere kayıyo ister istemez.

1|0
    0|0
  • Çarşı da çok görüyorum :/

1|0
    0|0
  • Tanimadigim toplum icinde degil. Ama tanidiklarimin yaninda yapmam bunu 😁

1|0
    0|0
  • Tepki gösteririm
    Dik dik bakarak
    Veya bir şey söyleyerek
    !!!😡👊👊👊👊

1|0
    0|0
  • Opussunler nolcak

1|0
    0|0
  • herkes istedigini yapabilir ama ben şahsen yolda gördügümde rahatsız oluyorum çok itici geliyor hem cinsellik denilen şey iki kişi atasında olur bunu bütün millete göstermeye gerek yok bence

1|0
    0|0
  • Kotu bir durum

1|0
    0|0
  • Çok kötü

1|0
    0|0
  • olan var olmayan var gizli yapsınlar

1|0
    0|0
  • buse olabilir