4. evre kanser atlatilabilir mi?

4. evre akciğer kanseri atlatilabililirmi lütfen bilgisi olanlar yardimci olun allah rızası için...

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Karbonatla ilgili Yeni Haberler - Kemiklere Ve Lenflere Sıçramış 4. Evre Akciğer Kanseri - Reflü

Nejat Galiba Bey paylaştı: Sevgili Kemal Milar, Öncelikle size olan minnet borcumu belirterek teşekkür edeyim. Sağolun. Niye mi? Ocak 2015 başlarında kuvvetli şekilde öksürüyordum. Eşim dayanamayıp benden habersiz sevdiğimiz bir doktor kardeşimizden randevu almış. Gittim, muayyene, sonra röntgen, yetmedi ped... ve teşhis. 4. Evre akciğer kanseri, kemiklere ve lenflere sıçramış, hatta soluk borusu yakınındaki bir lenf şişip soluk borusunu da sıkıştırmaya başlamış. Bu teşhislerin arasında bir tanesi farklı çıkıyordu. Kan testi diğerlerine göre çok daha iyimserdi. İşin başka tarafı yaşım 64 olmasına rağmen ben ayaktaydım, çökmemiştim. Doktorlar buna biraz şaşırdılar ama anlam da veremediler. Ben tahmin ediyordum. Çünkü teşhisten önce çok disiplinli olmasa da sizin yazılarınızı inanarak okuyup daha sağlıklı kalabilmek adına karbonata başlamıştım. Teşhis küçük hücreli akciğer kanseri idi. Yani kemoterapinin oldukça etkili olduğu söylenen bir kanser türü. Kemoterapiye başlamadan önce karbonata ve gümüş suyuna derhal ve disiplinli bir şekilde başladım. (Bu arada başka bir şeyler yaptın mı diye soranlar için Homeopaty, reiki, sanat terapisi, kaz dağlarına seyahat, peruk, iyi ve güzel insanlarla birlikte olmak, Başta eşim ve çocuklarım olmak üzere çevremde oluşan sevgi çemberi gibi beni moral olarak güçlü tutan süreçleri belirtebilirim.) Kaldığım yerden devam edeyim. kemoterapiye başladım 2 seans sonra ben çok iyiydim. Çok sevgili doktoruma söyledim. 3. yü de yapalım ondan sonra bakarız dedi. 3. den sonra her şey temizdi. 4. ve 5. yi ne olur ne olmaz diye uyguladılar. hepsinin sonucu iyi çıktı. Bu süreç içinde sizin sayfanızı çok kişiye söyledim. Bir kısmına hediye olarak karbonat verdim. Reflü olan 2 arkadaşım iyileşti... Evet şimdiye kadar hiç yazmadım. Ama inanıyorum ki çok kişinin ben dahil duasını alıyorsunuz.

1|0
    0|0
    • Dr. Kemal Milar'ı takip edin. acele gümüş suyu, d vitamini, ingiliz karbonatı, ph ölçer alın ve hemen uygulamaya başlayın.

• içinize nasıl siniyorsa onu yapın. geçmiş olsun.

• Tamam ablacim

En İyi Erkek Görüşü

• Atlatılabilir zira benim babam atlattı.
    4. Evre akciğer kanseriydi.
    Ha, kanseri atlatırsın kalpten gidersin nereye kadar atlatır insan bilemem.
    Sonunda atlayamayacağamız bir engel çıkar karşımıza.
    Engelleri atlamaktan ziyade hayatı kaliteli yaşamak gerekir.

0|0
    0|0
    • Abi moral oldu saol. Babam akciğer kanseri teşhisi kondu. Moralim bozuk harbiden..

• Akciğer kanserinde yaşı çok ileri değilse ameliyatla kolayca halledilir.
      Akciğerin 4 de 3 nü alsalar bile bir yıl içinde 4 de 1 lik kısmı kendi kendine 4 de 4 lük şekle geliyor.

Yaşı ileri ise ameliyatta masada kalma durumu söz konusu ama moralini bozma yaşayacak günü varsa şifası vardır en önemliside muhakkak pozitif düşüncedir.

En büyük ilaç hakikatten pozitif düşünce.
      Aklında olsun.

• Ameliyat olmayacak sanırım. Kemoterapi görecek diye biliyorum 60a dayandı yaş

Kızlar Ne Diyor 9

• Cok gecmis olsun, asagida yorumlarda Dr. Miral'i onermisler. Bende duymustum. Ulasmayi deneyin, tavsiyelerini okuyun, inceleyin.. Icinize sinerse, uygulayin. Allah'tan ümit kesilmez. Derdi veren Allah dermani da verir. Babaniza en cok siz moral vereceksiniz su an. Hastaligini hissettirmeyin, moralini yüksek tutun.

Dedeme 4 sene once kolon kanseri teshisi kondu. Ameliyat dedi doktoru, ama ameliyat cok riskliydi. Öyle ki %25 yasama ihtimali vermisti. Dedemin bagirsaklarinin 3de birini ameliyattta aldilar ve kaslarina vs bulasmis onlari temizlediler. Ameliyat sirasinda 3defa,10 günlük yogun bakim odadinda tam 8defa kalbi durdu dedemin.. Ananem ölecek diye aglarken dedem kendine geldi. Eve gelmek istedi. Doktorlar evine gitsin, guzel zamanlar gecirsin, kemoterapi almasina gerek yok, canini yakmayalim dedi, dedem israrla istedi kemoterapiyi.. Kac seans aldi bilmiyorum. bir deri bir kemik kalmisti. Simdi atlatti tamamen. Kilosunu yeniden aldi. Senden benden saglikli dinc neredeyse😊 can cikmadikca umut kesilmez.. Bol bol dua et, moral ver, tedavisinde yaninda destekcisi ol. Allah sifasini versin. Biraz uzun yazdim, ama anlatmak istedim.. Kusuruma bakma olur mu 😕

0|0
    0|0
    • yok ya ne kusuru tam aksıne bu söyledıklerın bana moral oldu saol teşekkürler

• Insallah atlatır babanda.. Cok geçmiş olsun

• saol allah razı olsun moral oldun bana..

• psikopat_hatun diyorki çok geçmiş olsun kanserle ilgili hiç bilgim yok ama neşeni hayata bağlılığını kaybetme hiç hep mutlu ol kanserin nedeni stres bile olabilr. neşeli olmakla yenebilrsin bnce çoğu kişi hyta küsüyor böyle olma

0|0
    0|0
    • Hasta olan ben değilim babam haberi yok söylemedik hayırlısı ile anlatıcaz dua et saol iyi düşüncelerin için

• Şaka yaptım ya :) tekrardan dua et teşekkür ederim kendine iyi bak.

• psikopat_hatun diyorki sende bbanda kendinize iyi bakın

• çok geçmiş olsun umudunu kesmesin oldukça dikkatli olmalısınız yediklerine içtiklerine elinizden gelenin en iyisini yapıp en iyisini umun moral çok önemli diyebiliyorum kanser hastalarında stres yapacağı ya da moralini bozucu durumlardan uzak durun olabildiğince. sürekli hastaymış muamelesi de yapmayın ev de öyle bir hava hakim olmasın. tekrardan geçmiş olsun dilerim tez zamanda iyileşir

0|0
    0|0
  • Öncelikle Allah sana acil şifalar versin. Umudunu sakın kaybetme kendine çok iyi bak doktor ne dediyse hiç atlamadan yap. Tavsiyelerde bulunuruz biz ama en iyi doktor bilir.

0|0
    0|0
    • hasta olan ben değilim babam. saol teşekkür ederim.

• Rica ederim umarım kısa süre içinde iyi olur torunlarını kucağına alır tonton bir dede olur. :)

• aman insallah valla tek temennım bu ya :))

• Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • İnanmak her şeyi değiştirebilir diye düşünüyorum ben.

0|0
    0|0
  • Allah şifa versin..

0|0
    0|0
  • Biraz zor

0|0
    0|0
    • Farkındayım ama allahtan umut kesilmez diye bir umut... moralim çok bozuk

• iyi olacaksınız buna tüm kalbimle inanıyorum. Düzeleceksiniz. ümitsizlik yok kardeş.

0|0
    0|0
    • insallah arkadasım hasta olan babam, allah yardımcısı olsun cümlemızın.

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok düşük ihtimal lakin ömrü veren de alan da Allah'tır. Sadaka verin, tedavileri aksatmayın. Allah yaşamın da ölümün de hayırlısını nasip etsin.

0|0
    0|0
    • Amin kardeşim allah razı olsun

• Başka organlarına yayılma var mı?

0|0
    0|0
    • Sanırım var hocam ya bilmiyorum tam ama olabilir yani emin değilim

• Olmayacak birşey değil kardeşim basıma gelmedi fakat gelenler ve kurtulanlar var sadece mutlu olsun birde birşeylere inansın umutsuzluga kapılmasın :) Gecmis olsun allah yar ve yardımcınız olsun

0|0
    0|0
    • amın cok saolasın cok teşekkür ederim

• İmkansız diye bir şey yok bu dünyada Allah şifa versin dostum inşallah...

0|0
    0|0
Yükleniyor...