Hiç arkadaşınız tarafından?

Çok yakın olduğunuz ve yediğiniz içtiğiniz bir olan arkadaşınızın sizi sevgilisi için sattığı oldu mu? Olduysa nasıl bir tavır sergilediniz?

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• ben bizzat kendim derim... hatun için beni sat... arkadaşın olarak beni itici bulduysa sende bana giydir eleştir onun yanında.. hem fikir ol huzurunuz için.. öpüşün sevişin koklaşın tüketin birbrinizi... sevgililer gider dostlar bakidir... ben hep burdayım: )

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Farklı şekillerde birden fazla başıma gelmiştir. Hepsiyle iletişimimi kopardım. Benim böyle insanlara ihtiyacım yok. Et ile tırnak gibi olsak parmağımı kesip atarım.

0|0
    0|0
    • Ben de bu durumu yaşadım ve arkadasligimi bitirdim. Sevgili ile arkadaş ayrımı yapamayan insanla isim olmaz o zaten kararını vermiş :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• oldu :DD
    pek çüklemedim.
    nolcak sanki başka zaman bida buluşuruz.
    gitsin gızla yiyişsin,
    biraz eğlensin yazıktır garibime.

0|1
    0|0
    • Bir günden bahsetmiyorum ki genel olarak artık sizi takmamasi hiçbir şey anlatmaması arkadaşlığını bitirecegini söylemesi arkanızdan v. s :D

• o zaman çüküme kadar yolu var.

• Olmadı kanks

0|0
    0|0
  • Olmadı pikachu

0|0
    0|0
  • Oldu. Arkadaşlığım bitti.

0|0
    0|0
  • Sevgilim olsa bende aynısını yapardım allah var http://vocaroo.com/i/s1ZtZbXO0hbw

0|0
    0|0
  • 250 grama değer verenlerin çevremde işi yok.

0|0
    0|0
  • olldu verdim yolu gitti annesini hatrına ağzını burnunu kırmadım

0|0
    0|0
  • hıc olmadı

0|0
    0|0
  • oldu irtibatı kestim

0|0
    0|0
  • Arkadaşm degilde kuzenim yaptı yolunu verdim sonrada kızdan ayrıldı degmezmis falan filan dedide yuzune bakmam

0|0
    0|0
  • Ciddi ise satsın bunda ne gibi sorun varki? Senin anlayışlı olman lazım.

0|0
    0|0
    • 5 yıllık bir arkadaşlık söz konusu. Olaylar çok karışık her zaman iyiliğini istedim. Arkamdan onunla arkadasligimi bitirecegim gibi laflar demiş bu aralar çok değişti zaten. Bende bitirdim :) daha da konuşmuyorum o değerii anlar ama geç olacak

• Bence çok yanlış düşünce.. Eğer o öyle düşünüyorsa oda hatalı. Ama bu tarz muhabbetler güzellikle halledilir.. Herkes anlayışlı olmalı..

• Bizim olaylar cok değişik anlatsam sasirirsiniz :)) distan görüldüğü kadarini biliyorsunuz ve bu konuda ben kesinlikle hakliyim

Kızlar Ne Diyor 2

• yediğim içtiğim ayrı gitmedi diye her dakika beraber olucam diye bişey yok ki olabilir belki sevgilisi ile vakit geçirmek istemiştir

0|0
    0|0
    • Satmak derken sizinle olan arkadaşlığına sırf sevgilisi istediği için mesafe koyması ve arkanızdan yakinda arkadasligimi kesecegim demesi :)

• he o zaman biptiri çekerim.

• Olmadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...