Evet arkadaslar en büyük hobiniz nedir sadece bir tanesini yazın

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Uyumak
    Müzik dinlenmek
    Küfür etmek
    Vidyo izlemek
    İnstada takipçi vs beğeni kasmak
    Uzanmak

0|2
    0|0
    • Keşke bütün kizlar senij gibi acik sözlü olsa cogu kitap okumak demis ama ben inanmiyorum telefon ile oyalanmak deseler daha dogru olur bence :D

• @Fatonunbeyni hahahahaha o yuzden mi Şu an burdasin güldürme beni

• Senin gbi biriyle tartisacak degilim ya

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben bir gezginim. Dünyanın ve Türkiye'nin dört bir tarafını geziyorum. Farklı coğrafyaları görmeyi seviyorum. Orada başkalarıyla tanışmak, onların kültürlerini öğrenmek hoşuma gidiyor. Geçmişlerini okuyorum. Bugünlerini izliyorum. Nereye gittiklerini takip ediyorum. Müzelerini geziyorum, sokaklarında kayboluyorum. Yemeklerini yiyorum.

Vakit buldukça ve evim müsait oldukça puzzle yapıyorum. Büyük yapbozlar alıyorum. Sabırlı bir insanım. Saatlerce, günlerce, aylarca uğraşıyorum. Yavaş yavaş gelişmesini seyrediyorum. Fakat temizlikçi kadın benim puzzle getirdiğimi görünce "yine mi !" diyor. Parçaları hep süpürgenin içerisinden çıkartıyorum.

Mutfakta vakit geçirmek benim için bir zevk. Yemek programlarında seyrettiğim tarifleri deniyorum. Çoğu zaman kendim pişirip kendim yiyorum ama bu hiç sorun değil. Güzel zaman geçiriyorum.

Sinema. 7. Sanat beni resmen büyülüyor. Yazdığım BENCE'ler takip edenler bilirler. Sinema benim kuşağım için önemli bir sanat. Aynı şekilde müzik de öyle. Geniş bir arşivim var. Farklı müzik dallarından seçmeler yapıyorum. Her bir parçayı çocuğum gibi seviyorum.

Koleksiyonlarım var. Anahtarlık, pul, eski paralar, oyuncaklar, eski aile resimleri gibi. Onlarla vakit geçirmek benim için özel anlardan.

Yeni bir hobi edindim. DRONE. Bu oyuncak havaların rüzgar olması nedeniyle bakıma çekildi ama havalar düzelir düzelmez yine binaların arasında uçmaya başlayacak :)

1|0
    0|0
  • Sahilde keyif

0|1
    0|0
  • Vücut geliştirme, kara kalem, dil öğrenme :D

0|1
    0|0
  • Plastik maket

0|0
    0|0
  • Tartışmak