Bnimki ler kadar problemli aileye sahip insan?

Ya arkadaşlar resmen baş belası babam var hergün küfür ediyor annemi dövmeye kalkıyor ne bulsuya kırıyor ama benim annem hala bosamiyor ya dışarı çıkıyoruz ne yapmaya çıkıyor diyor ya duşa giriyorum ne yaptİda girdi diyor anneme geçen gün bunları kızolarak evlendirsek Baro demiş kızlarını karısını hep o... olarak görüyor ya nefret ediyorum adamdan geberse keşke benim annem hala kocaçim diye geziyor ya yemin ederim evi var annemin rahat ederiz ama hala öyle varsa yoksa hep bel altı düşünüyor kocasız ben naparm diyor olan bize okuyor

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• annen bu tarz konuşmaktan hoşlanıyo demek ki :D şimdi herkes bir hikâye anlatıyo kime inanalım bizde şaşırdık. desek ki emanet bulalım sana sık kafasına gebersin. yok eğer şöle soruyosanböle bir ailenizolsanapardınız diye ozaman çözümkolay.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cok üzücü bir durum ama annen ayrılmak istemiyorsa yapacak bir sey yok.
    Emin ol herkesin ailesinde belli problemler var,
    Keske boyle bir aile ortamin olmasaydi.
    bir kadının şiddetin oldugu ortamda imkani oldugu halde yasamaya devam etmesine kesinlikle karsıyım ama senin annen dedigine gore kocacm diyorsa vazgecemiyor demek.. yani memnun sayilir.
    Bosver sen de, ille bir gun ayrilacaksin o evden.
    Umarim yasadiklarni telafi edecek kadar iyi bir esin ve ailen olur ilerde..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Kırgın ciceklerde ki Kemal vakasi demek😅

0|0
    0|0
  • Üfff bu ne ya.. Kaçmaya bak bir an once ordan ya da ikisini de psikologa götür sen 'büyük olarak'

0|0
    0|0
Yükleniyor...