Kapat

Lütfen yardımcı olun?

Yakın bir arkadaşım var ve ciddi anlamda güzel bende güzel bir kızım ama onun renkli gözleri de olunca sanki sönük kalıyo gibi hissediyorum kendimi neyse kısacası biraz özgüvenim eksik oluyo onun yanında ve ister istemez kıskanıyorum gerçekten ne yapabilirim yardımcı olun lütfen

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gorusme baglantiyi kes ya da gozlerini cikar kizin tovbe estagdurullah ya bisey yapmicaksin canim kiskanicak neyi var gozleri guzel olsun senin gonlun kalbin onun gozleri gibi rengarenk piril piril parlasin o zaman bak bakalim kim daha guzel

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya görüşmeyi keseceksin ya da onunla dışarıya çıkmayacaksın
    Benimde güzel arkadaşlarım var benden güzel olduklarını düşündüğüm ama yanlarında kendimi sönük hissetmiyorum çünkü hepimiz insanız bence sende böyle düşünmelisin bence ama aksine onların istediği değilde benim istemediğim şey oluyor bu defa onların kıskançlıkla bakan gözleriyle karşılaşıyorum :)

0|0
    0|0
    • Aslında böyle şeyleri umursamayıp kendim gibi takılsam eminim daha da çok ilgi çekeceğimdir fizik olarak ben daha ilgi çekiyorum zaten veya yan yana yürüyünce bana çok daha teklif geliyo ama bir an saçma bir düşünceye sahip oldum sanırım

• o zaman bozma derim ama rahatsız oluyorsan öyle hissediyorsan dışarıya çıkma

• Yok sorun etmiycem artık

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• En güzel kızın sen mi olduğunu sanıyordun?
    Benden daha yakışıklı olduğuna inandığım bir sürü erkek var çevremde, ama hiç birini kıskanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Lens tak sende : ) iyice ortaya çıksın kıskandığın :)

0|0
    0|0
  • sadece sorun gozllerdeyse lens tak yanı

0|0
    0|0
    • Hayır genel olarak güzel zaten

• Haklısın aslında herkesin kendine göre güzelliği vardır eminim ki

• yanı sonucta hem guzellık dedıgın gorecelıdır belkı bana gore sen daha guzelsındır baskasına gore ark :)

• Kıskanma bayan gözlerin renkli değil se oda Allah vergisidir 😊

0|0
    0|0
  • Kendi ışıltısına güvenen başkasının parlamasından rahatsız olmaz

0|0
    0|0
  • sil gitsin. onun yanında şansın yok

0|0
    0|0
  • bende küçükken öyleydim sonra bir baktım arkadaşı öldürmüşüm :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bak bir an önce bunu aş, iki tane dostum var biriyle fizigim cok benziyor biri benden cok uzun ve gozleri renkli ama simdiye kdr hic bunu takmadim.
    Kesinlikle fiziginle ön planda olmak zorunda degilsin sonucta bu bir basari degil cunku fiziki ozelliklerini kimse kendi secmiyor,
    Bir muddet kendini sına mesela yanina gidince daha az makyaj yap, daha sade giyin ozenmeyi hepten birak. Sadece onunla arkadas oldugunu ve vakit gecirmekten hoslandigini dusun. Hatta begendigi kiyafetler yakisiyorsa durustce yakistigini soyle cunku eminim nefsin seni yalan soylemek icin zorluyordur.
    Kendi üstün yönlerinin farkinda ol bence.
    Cunku herkesin ayri bir guzelligi, ayrı bir alıcısı var..
    Kendini sev ve hem dostunla hem kendinle bu konuda barışık ol!

0|0
    0|0
  • Her şey renkli göz demek değil kıyafetinle makyajınla sempatikliğinle sen de öne çıkabilirsin

0|0
    0|0
    • Aslında çoğu benim daha güzel olduğumu söylüyor da ben kendime güvenmiyorum aslında amacım ondan iyi olmak değil zaten sadece oda kendini birşey sanmaya başladı

• Her zaman ben daha güzelim de o Zaman kendini buna alıştır sonra bakmışsın ki egon tavan :)

• Göreceli kavram güzellik ayrıca senden güzel olsa nolucak

0|0
    0|0
    • Başkalarının ona karşı tavırları sinirimi bozuyor açıkcası

• Her insanın ayrı bir güzelligi vardır takılma bence

0|0
    0|0
  • Takmamaya çalış güzelliğe önem verme dış görünüşü salla gitsin onun yanındayken daha mutlu olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...