Sürekli tersleniyorum neden?

Arkadaşlar tekvandoya başlayalı 6 ay oldu Şu an sarı kuşağım fakat hiç konuşmadığım halde bir kız sürekli beni tersliyor kendisi siyah kuşak beni dövceinden değil mesela su içmeye masaya gidiyoruz herkes bana yavaş diye bağırıyo yersliyo beni hep neden sizce?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Senden hoslaniyordur. 6 aydirda bir icraat olmayinca siniri tepesine çıkmıştır 😀😀

0|1
    0|0
    • ben kendisinle hiç konuşmuyorum ama neden hiç konuşmadığım halde bana çatıyor

• Eig icin sagol bu arada

• önemli diil

Kızlar Ne Diyor 1

• kardeşim tekvando benimde eskiden yaptıgım bir spordu zaten agrasif yapılan bir spor dalı böyle şeyler olması çok normal tabi bide kemer düşüklügünün getirmiş oldugu bir çömezlikte cabası siz kendinizi ezdirmeyin yeterli bu durumun aynısını bende yaşadım çünkü :)

1|1
    0|0
    • bugün maç yaptık o kızla değil ama neyse antreman çıkışı herkes tek sıra dizildi sevkartlarımızı çıkarıcaz ben de çözdüm goca çözmeyin demiş duymadın çözme diye bağırdı neden acaba sürekli azarlıyor beni her seferinde ama

• valla buraya soracagını bunu ona sorsan şimdiye cevabını almıştın galiba :D

• peki

Erkekler Ne Diyor 3

• Sevmemistir seni.

0|1
    0|0
  • Kıskançlık.
    Bir fark var sende ve bu başkalarını rahatsız etmişe benziyor

0|1
    0|0
    • ne gibi bir fark ama hiç muhattap olmadığım bir kız kendi çatıyo bana ya:(

• Bilemiyorum ama kendisinden iyi bir farkını görmüş olmalı.
      Öyle hissettim, bilemiyorum

• peki teşekkürler

• olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...