Ölümden korkuyor musun? ne kadar erken ölsek o kadar günah işlemeyiz değil mi?

bugün sohbete gittik ilk defa, baska bir odada zikirdelerdi kendilerinden geçmişlerdi cok değişik bir duyguydu
zikirleri bitince sohbete başladık.. ölüm konusu açıldı.. zikir edenler ne kadar erken ölsek o kadar iyi
diiyorlardı sabırsızlıkla bekliyoruz Rabbimize Peygamberize kavuşmayı
falan o an ne kadar eksık olduğumu hissettim ben ölümden cok korkarken onlar görevlerini tamamlamış
hazır gibiydiler...

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• bir şey söyleyince de ben suçlu oluyorum. ne mutlu size en kısa zamanda hepiniz geberip gidersiniz umarım.

0|0
    0|0
    • fotondan belli oluyor.. ne desem boş olucak eyv

• böyle bir yorum atıyorsun fotonda tanrı koymussun. Hala diyosun foto ile ne alaka?
      ona güldüm ve ateist misin o bile belli değil ama önce dinleri araştır sonra kararını ver derim

• arkadaşım tıp öğrencisi olduğum için tıpın sembolünü profil fotoğrafı yaptım bu kadar basit. evet ateistim yunan ve islam mitolojileri dahil hiçbir mitolojiye inanmam bunun profil fotoğrafımla alakası yok. dinler hakkında emin ol senden çok şey biliyorum yazdıklarından belli bu.

En İyi Kız Görüşü

• Günah işleyecek ne kadar erken de ölse işler, zaman insanın kötülük yapmasını engellemiyor.

Bir anda erken öleceğimizi bilsek hep yine aynıları olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Korkmuyorum

0|0
    0|0
  • ölümden korkmuyorum

0|0
    0|0
  • Bu mantığa göre n kdr geç ölürsek o kdr günahkar ölürüz. ancak günah v sevap yaşla dğl kişinin davranışlarıyla ilgili bişey

0|0
    0|0
  • Erkenden ölmek istiyorum. Ölmekten zaten hiç korkmadım.

0|0
    0|0
  • ALLAH kimseyi aci cektirerek oldurtmesin

0|0
    0|0
  • Allahtan Ne Kadar Korkup Onun Söylemlerini Uyarsan O Kadar Uzak Dursun Günahtan

0|0
    0|0
  • Ben bir an önce bitsede gitsek peşindeyim.

0|0
    0|0
  • Ona bakarsan ne kadar erken olursen okadar iyilik yapma sansin azalir

0|0
    0|0
  • Ölümü temenni etmek hayırdan sayılmaz. Halis mü'min daha uzun yaşayıp rabbine ibadet etmeyi temenni etmelidir. Vuslat hepimizin arzusu. Asıl amaç yaşarken ölmek , ölü gibi olmak bu fani dünyada. Ölmeyecek gibi dünyaya , ansızın ölecek gibi ahirete çalışmak dengesi kurmak olmalı derdimiz. Nefsi halleri dizginleyip benliği öldürüp Allahta dirilişe ermektir amaç. Yoksa öyle kuru kuruya ne kadar erken ölsek o kadar iyi demenin aslı astarı yoktur.

0|1
    0|0
  • Kişiden kişiye değişebilcek bir şey hayatı güzel olan ölmek istmez kötü olan ister ama herkes iyi bir yaşam ister ve eninde sonunda ölücez herkes tadacak bunu o yüzden pek korkmuyorum çünkü olcağını biliyorum ama gecinden derlerya bende öyle geç olsun ve tabi sıkıntısız sorunsuz olsun istediğim bu ama kader çizilmiş her şey belirlenmiş erken ölmeyelimde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...