Babaya telefon nasıl aldırılır :D?

Yakın zamanda lg g4 alacağım herkesi ikna ettim ama babamı nasıl ikna edeyim konuya nasıl gireyim bilemedim napayım sizce nasıl ikna ederim babamı maddi durumumuz normalden biraz daha düşük diyeyim Cevaplarınızı bekliyorum Sağolun şimdiden

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Asıl iş babada bitiyor zaten :D

0|0
    0|0
  • Bence biraz para biriktir öyle söyle. Adamcağız eğer alamazsa ezilir, üzülür ama belli etmez şimdi. Kardeşimin bilgisayarı ve odası yoktu. Hepimiz oturma odasında yatıp kalkıyorduk sadece 2 oda daha vardı biri yatak odası buz gibi ve soba bile ısıtmıyor orayı diğeri boş kücük bir oda kardeşim ders çalışamadigi icin yakındı bilgisayar bile yok telefondan olmuyor açılmiyor odan yok diye agladi. Babama biz söylemedik ama duymuş birikmiş param var gel dedi tuttu elinden götürdü. Babam kardeşime istediği bilgisayarı, odayı almak için kredi çekmiş sırf üzmemek, ezilmemek için bunun stresiyle de sadece 3-4 saat uykuyla çalışmış. Zaten yeni kanser atlatmıştı, kalbinde sorunlar vardı ve bünyesi dayanamadı. Babam öldükten sonra evime kağıt geldi borçları ödememiz için. Orda tarihlere ve çekilen tutara bakınca o kadar kötü oldum ki. Bunun için tedirginim bu konuda. Alamayacak durumu varsa bir anlık suratını asmasına bile değmez inan bana.

0|1
    0|0
    • :( ağlattın Geçmiş olsun. Hazirana kadar almamaya karar verdim hazirana kadar para biriktiricem haziranda alır çalışarak öderim.

• Anneene soyle ikna eder bnde s4 alcaktim anneme soyledim babami ikna etmis Şu an s4 kullaniorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İsraf almayın böyle saçma şeyleri. 600-700 liraya al bişe napcan onu.

0|0
    0|0
  • Twerk yap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...