Bilinçaltınıza koskocaman harflerle RTE mi yazdılar. Neden bu kadar önyargılısınız?

Evde vazo kırılsa
Arabanın camı patlasa
Üstüne yağmur yağsa,
Telefonu bozulsa
Sigarası bitse

Recep Tayyip Erdoğan dan bilecek olan bir güruh var. Adam olmayı öğrenip bu halkın seçtiği kişiye saygı duymayı ne zaman öğreneceksiniz?
Adam sizin hayal edemeyeceğiniz yerlere çıktı diye söylenmeyin. Çamur atmak yerine daha iyisini yapmayı deneyebilirsiniz. 😊

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin görüşü farklıdır isteyen sever isteyen saygı duyar kimine görede saygı duyulan biri değildir

0|1
    0|0
    • Ben de bunu söylüyorum. Sevmediğin adama hakaret etmeye gerek yok. Sevmiyosan bitmiştir

• Ama bazıları gibi RTE nasıl tapiyorsalar okadarda söven olur diyim şimdi

• Allah tan başkasına tapılmaz. O yok. Ben küfür eden insanları çaresiz bilirim.

En İyi Erkek Görüşü

• Bu bilinçli organize edilen bir algı yönetimi.
    Hedefe Tayyip Erdoğan'ı koyanların aslında amacı Türkiye'nin yükselişini durdurmak.
    Ülkeler arası rekabette kişilerin hiç önemi yok. Önemli olan rakip ülkenin durdurulması.
    Bu oyunu Türkiye'de sağduyulu sessiz çoğunluk gördü ve geçit vermiyor.
    Bütün öfkede sizin belirlediğiniz gibi bundan kaynaklanıyor. Geçecek bütün bunlar.
    Bir söz vardır. Bulanma olmadan durulma olmaz. Canımız yanıyor yanacak, biraz sıkıntı çekeceğiz ancak son tahlilde " dürüst " olan kazanacak.
    Dünya halklarının vicdanında Türkiye kadar yer edinebilen ikinci bir ülke yok.
    Bu ülkenin dik duruşu ile gurur duyacak aklı selim insanlar.
    Tarih gerçekleri yazacak hiç endişeniz olmasın...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Şimdi söyleyecek çok şey var da anlatsam da anlamazlar o yüzden hiç gerek yok
    RTE ye çamur atmak için bahane arıyolar zaten, belki de 3-5 şehit gelse de ya da birkaç patlama daha olsa da şu adamın ne kadar kötü olduğunu görseler diyenler bile vardır

0|2
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Adamsin

0|2
    0|0
  • Koyun olmaktan iyidir..

0|1
    0|0
    • Size bu adama oy vermeyin diyenlere hemen biat ediyorsunuz? Bilinçsizce itaat. Bu durumda siz de koyun oluyorsunuz? Sizin mantığınız bu. Hem halka Koyun dersen, KOYAR.

• Neden mi niz sadece kendi dogamuzi korumaya çalışırken bir de ne görelim bazı yandaş medyalar neredeyse bizi pkk ilan ediyor

0|0
    0|0
  • rte hiç ölmeyecekmiş gibi yazıyorsun. seçimle gitmiyor mu... zamanı gelecek vefat edecek o zaman her şey eskisine dönecek. yanlış anlama herhangi bir partiyi desteklemiyorum sadece bazı gerçekleri unutma.

0|0
    0|0
    • Hıh ben de aynısını söylüyorum kardeşim. Neden insanlar her gördükleri olayı ona bağlamaya çalışıyor. Adam parti lideri bile değil artık.

• ama yzdıkların abartı yani o kadar da alakasız şeyleri elbette bağlamıyorlar bakma sen ekşicilere ulusalcılardan zaten mantıklı bir yorum bekleme

Yükleniyor...