Babamı Ankara'daki patlama sonucu kaybettim, daha ne kadar devam edecek bu eziyet?

Babam eve gelirken hep bizi arardı , herzaman ki gibi yine aradı ve dedi ki; '' Eve geliyorum da, eksik birşeyler var mı evde '' Verdiğim cevap; '' Yok babacığımi, canının sağlığı '' deyip birazdaha konuştuk ve kapattık. Bu son konuşmamız oldu :( Daha ne kadar böyle acılar çekeceğiz biz bu ülkede :( Bıktık artık! Belki yorumlarınızı okuyup teselli olurum diye bu konuyu açıyorum ve şu an yemin ederim bu yazıyı ağlayarak yazıyorum çok zor bir şey :'(

1|0
17|27

En İyi Erkek Görüşü

• hainlere cehennem olacak yurdum
    ey elleri kanlı köpekler
    bekleyin çok yakında
    gazabınız olmaya gelecek bozkurdum.
    allah rahmet eylesin başınız sağolsun :-(

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Sen ya çok usta bir düzenbaz duygu sömürücünün tekisin , hakikaten ne şeref ne haysiyet ne de onurun kalmış birisin ; ya da insan değilsin Androide bağlamış bir beyin.

Sakın profilini gizleme bunu okuduktan sonra.. Ankara için memleket ağlarken kızının soru cevapla rla burada olması, sonra da gerçekten bir yakınını canından bir parçasını kaybedenlerin acısından prim yapacak kadar feşist olabilecek kadar küçüldünüz mü ya?

Millet orada olamazken profilini karartıyor da sessizliğine gömülüyor değil ki yakınını kaybeden sen burada yorumlara vakit ayıracaksın öyle mi? Yorum da yapacaksın hele de cinsel konularda. .

Ankarada ki tüm ölmüşlere Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır ve şifa versin. Ama sen gibilere de Akıl ihsan eylesin ve ıslah etsin diyorum.

40ı çıksın derler bizde... sen anlamazsın..

Ben babamı kaybettiğimde şu elimdeki telefonu günlerce elime almadım almadık be.. tamam ne yaparsan yap ta ( belki gerçeksen ) bari burda harcayacağın zamanı ona duayla geçir çok iyiysen git kalanlara sabır ver.

Yazık. .. çok yazık...

8|3
    0|0
  • başın sağ olsun canım gerçekten aynı acıyı millet olarak hep birlikte yaşıyoruz. ankarada yakın tanıdıklarımız var. ve belki inanmazsın ama 5 dakikalık bir zamanla patlamadan ucuz kurtulmuşlar. ama onların kurtulmasına mı sevinelim yoksa ölenlere mi üzülelim bilemedik. bu terör belası zaten uzun zamandır başımıza dert oldu. sonlandırmak için girişimler sürüyor mu yoksa millet olarak kandırılıyor muyuz bilmiyorum ama tek isteğim daha fazla insanlarımızın ölmemesi

1|0
    0|0
  • http://i.hizliresimupload.com/n0UQAfCY.png

Evet arkadaşlar babasını saldırıda kaybeden insan ne yapar?

A) yas tutar
    B) ks de
    b1) erkek arkadaşımla yatmalı mıyım?
    b2) hentai ya da p*rno izleyen var mı? ben bayılırım
    Diye soru sorar.

0|0
    0|0
  • Bari bu konuyu trollemeyin ameke

3|2
    0|0
  • Allah yardımcınız olsun.

1|0
    0|0
  • of cidden çok üzüldüm ya :(

1|0
    0|0
  • allah rahmet eylesın :( elimde yetkı olsa bu ulkenın yarısını vatana hainlikten idam ederim :(

1|0
    0|0
  • Bu haberlerde duymuştum eşini aradnı böyle dedini başın sağolsun bende kızlaydaydım çok fenaydı yani. sen onun kızısın demek haberlerde duymuştum

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin
    Ut kurdugu tuzaga dusecek elbet ama anlayamadigim boyle bir aci icinde iken biraya girip birseyler yazmak mesgul olmak anlayamadim ynii?
    Insanin eli kolu kalkmazz daha olay olali kac gun oldu
    Bence eline bir kuran al babana dua okuu illa ki yapiyorsundur ama ters geldi banaa kusura bakma

0|0
    0|0
  • Allah rahmet etsin babanı. Mekanı cennet olsun, üzüntünü paylaşıyorum.

0|0
    0|0
  • Insanin bogazi dugumlenir ya iste o ani yasadim ne yazilir ne soylenir onu bulamiyorum allah size sabrin en buyugunu versin. Keske elimden birsey gelse de yapabilsem sizi rahatlatmak acisindan

0|0
    0|0
  • Allah korusunben kaybetsem 1 ay girmem burata dunde sevgilim iliskiye girmek istiyor yazmissi

0|0
    0|0
  • Eğer acın yok da bunları yazarak dalga geçiyorsan,
    Bu dalga geçtiğin acıyı yaşayasın...

Cinsellik sayfasında soru sorarak mi hafifletiyorsun acıni?

0|0
    0|0
  • Sallama la fake terörist

1|0
    0|0
  • HvKK'danım bende. Cümleten başımız sağolsun. Allah rahmet eylesin. Çok kötü bir ortamdı ama atlatıcaz bu yaraları da bu millet saracak. Giden geri gelmeyecek ama hiç bir şeyin izi silinmeyecek.

0|0
    0|0
  • Avrupa zayıflamadan, kurdukları pkk ve pyd de bitmez malesef.

0|0
    0|0
  • hikaye anlatan anlatana :D ülkemin değişikinsanları. git babanın yasını tut ne işin var burda. yazınca da acı dilli oluyoruz kalkmış burda belki teselli bulurum diyo. senin ev şimdi mahşer yeri gibidir

0|0
    0|0
  • büyük ihtimalle feyk insanların acılarını kullanmaya utanmıyormusun

1|0
    0|0
  • Başınız sağaolsun...

0|0
    0|0
  • böyle bir şeyin kolpası yapılır mı aşağılık şizofren

0|0
    0|0
  • Basiniz sagolsun kardes Allah sabir versin

0|0
    0|0
  • babana allahtan rahmet ailenize başsaglıgı diliyorum.

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun bu serefsizler yüzünden daha çok acı çekeriz

0|0
    0|0
  • Baban öldü ve sen bu sitedesin? Baban çok mutludur emin ol

0|0
    0|0
  • Eger gerçekse Allah rahmet eylesin.. Ama benim babam Allah korusun vefat etse degil patlamada her hangi bir ölümle iste degil Buralara girmek telefonu elime bir saniye alanın yedi düven miksin..

0|0
    0|0
  • allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• 2 gün önce babasını sözde kaybeden kızın kızlarsoruyorda ne işi var? İnsanların duygularıyla oynamayın.

0|0
    0|0
  • Barı böyle bir konu üzerinden Prim yapmayın. Birisi yazmış yorumlarda gerçekten çok yazık

0|0
    0|0
  • Ben dedemi kaybettigimde klinikte kaldim. Iki gün önce babasını kaybeden bir kızın burada ne işi var. Nasil bir hale geldi bu ülke böyle.

0|0
    0|0
    • Saçma sapan konuşmayı kes! Haberi ilk duydugumda saatlerce baygın kaldım

• Ebuturab soruyu soran zaten pkkli ya da ermeni. Tuzağa düştün. Bu sorunun fotosunu cekin polise vercem ben de pc yok cekip atsin biri.

• Bu sorudan hemen sonra cinsel içerikli soru paylaşmis zaten onusa ss aldim

• Kızım ne saçmalıyorsun sen
    Baban vefat etti ve sen bu siteden mi teselli almayı düşünüyorsun😈😈😠
    Troller😈😈

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • kusura bakma ama babasini kaybeden biri buraya gelipde yazmaz.

1|0
    0|0
    • yok ya siz neyi nerden bileceksiniz? kimin ne acı çektiğini nerde nasıl teselli bulmak istediğine nasıl oluyor da karar verebiliyorsunuz? çok bilmişler sizi

• ya bir git ya insan babasini kaybedikten sonra ksye girip soru mu sorcak. ayrica kisinin profiline girersen görüslerinide takip edebilirsin hic babasi ölmüs gibi bir hali yok kusura bakma 😄😄😄 @stratosphere

• Başınız sağolsun 😞

0|0
    0|0
  • Basin saolsun :(

0|0
    0|0
  • Allah rahmet etsin 😔

0|0
    0|0
  • Diyecek ne kaldı ki..

0|0
    0|0
  • Toprağı bol olsun..

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin
    Allah tum ailelelere sabir versin

0|0
    0|0
  • Basin sagolsun cok uzuldum

0|0
    0|0
  • sana inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Ciddimisin? Baban ankarada 3 gun once vefat etti ve sen internete girebiliyorsun oyle mi?
    Gercekse basin sagolsun. Ne diyeyim ki.

0|0
    0|0
  • ,, Çook üzüldüm canım, başınız sağ olsun.. Allah sabır versin inşallah" dememizi mi bekliyorsun? Bayan Troll..

0|0
    0|0
Yükleniyor...