Hayatınız boyunca bir kez bile olsa insan gibi sevildiniz mi?

Hayatınız boyunca bir kez sevildiniz mi? insan gibi adam gibi?
Nasıl bir duygu kelimelere dokebilir misiniz?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• aslında sevilmekten çok bu sahtekarlıkla dolu dünyada o sevilmeye güvenmek inanmak bunu başarmak mesele.. bende başarmıştım evvel zamanda... en keyifli şarkıları ıslıkla çalıyodum, güzel gülüyodum içten.. çünkü yaşadğım bataklıktan kurtulmuştum... herkeisn birbriyle kısa ilşkiler yaşadığı ego savaşlarının kafaları uçurduğu kalpleri delip geçtiği çamurun içi... ordan kaçıp kurutlmuştum üstüm biraz kirliydi ama kurtulmuştum... güpgüneşşli bir bahar günü papatyalı kırlarda yürüyo gibiydim mavi gökyüzü.. vay be burası ne güzelmiş... mutluluk sarhoşuyudm... böyle bişey yaşayacağım aklıma gelmezdi... damarlarım ciğerleirm yüzüm mutluluk doluydu... kuşlar daha bir değişik ötüyodu falan... şarkılar daha bir güzeldi... kimseye öfkelenmiyodum.. harikalar diyarı gibi.. sonra o bir çelme taktı düştüm... fena düştüm çok sert... aklımı yüreğimi dikenlere çalılara düşürdü.. kafamı kaldırdım her yer sis etraf görünmüyor.. zihnim kanıyor kabim kanıyor o kaybolmuş.. adını çağrıyom duyan kimse yok cevap evren yok... heryerde kuzgun sesleri.. telaşla koşuyosun... siste nereye koştuğunu bilmeden ilerlemişsin güneşin girmediği bir orman içinde kaybolmuşsun.. sonra bir bakmışsın kaçtığın bataklığa yeniden düşmüşsün... o güzel dünyayı kaybetmişsin... ve oralara dönmeye gücün kalmamış... biri seni alıp sürüklemedikçede kurtulman artık mümkün değil... çünkü enerjin bitmiş... ve kimse bataklıktaki birini sevip o güzel yerlere geri sürüklemez... orda yaşayanlara oraları görenlere selam olsun...
    imza: -bataklıklar sürgünü-
    https://www.youtube.com/watch?v=t6JWUB3MoNI

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Herkes bencildir. Arkadaşlarım tarafından hep yalan sözler sahte sevgi sözcükleri ama gideceklerini biliyorum. Ben tek ailem tarafından sevildiğimi hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Sevilmedim sanırım. Kişiliğini düzgün bulduğum insanlardan sevgi gördüm aslında ama benim istediğim yoğunlukta değildi veya yoğun olduğunu belli etmiyorlardı bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Evet cok sevenler oldu

0|0
    0|0
  • Sevildim, sevemedikten sonra hiçbir işe yaramıyor. Mutlu olamıyorsun yani. Millet böyle mevzularda egosunu tatmin eder, ben sevemediğim için acı çektim.

0|0
    0|0
  • Belki sevikmisimdir

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • evet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Duygusuzum Kimseyi Sevemiyorum. Nitekim Çok Sevildim Dolayısıyla Sevmediğim İnsanın Hakkını Yememek İçin Hep Ayrıldım.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...