Almanya'ya seyahat?

İyi akşamlar, ben üniversite öğrencisiyim. Yazın Almanya'ya arkadaşımı ziyarete gitmek istiyorum fakat bana davetiye yollayamıyorum. Daha önce yurtdışına çıkmadım yani pasaportumu bile yeni çıkarıcam. İşlemler ne kadar sürer? Kimisi gidemezsin vize çıkmaz diyor kimisi öğrencisin sabıkanda yok rahat gidersin diyor. Bilgili arkadaşlar bu süreci ve işlemleri anlatabilir mi bana? İnanın hiç bilgim yok internetten araştırdım fakat anlamadım diyebilirim. Haziran gibi gitmeyi planlıyorum.

Güncellemeler:
Maximum 4 gün kalmayı düşünüyorum.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• arkadasin sana davetiye göndermesi lazim baska türlü olmaz. babaannemide öyle getirdik biz

0|0
    0|0
    • nasıl yani? Ben kendim pasaport vize işlemlerimi yaparak turist olarak gidemem mi? Amacım 2-3 gün kalmak temelli veya uzun süreli değil :)

• vizenin lazım olmamsı gerçekten doğru mu? Eğer öyleyse 1-2 akrabamız var onlarla iletişime geçicem. Haziranda gitmem için ne zaman işlemlere başlamam gerekir? Nekadar sürebilir yani işlemler

• tam hatirlamiyorum ama aralikda dedem ölmüstü subat ayindada babaannem almanyadaydi yani aralikda baslamistik islemlere

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...