Kapat

Ev arkadaşınız sizi keriz yerine koysa ne yapardınız?

Tatile çıkarken 1ay yokum ama yinede faturalara ortağım yarı yarıya benim odanın ve salonun gazını kapatıyoruz senin odan açık kalsın ne gelirse öderiz deyip tatile gittim bir geldim ki tüm faturalar normalden bile fazla gelmiş evde misafirler cirit atmış ve her şey ikimizin kullandığından bile %40 fazla gelmiş ben yokken siz olsanız ne yapardınız?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Odemezdm üçte birini öderdim veya

0|1
    0|0
    • Bana hala yalan soyleyip uste cikmaya calisti madem oyle 3 te 1ini ode dedi sonra hayir hesap yapariz dedi bende evde 4 gun kalmistim onu bile hesaplarim dedim o yalanda israr edince ama beni mal sanmasi yanina kalmamali para odememeyle yetmez bence

• Apartlara bakmak var aklimda bir kere yalan oldumu guvenmez insan ayni evde uyumaya yanlismiyim

• Haklısın bence evi terk ediyorum de çık ödesin nasıl bulacaksa öğrenciyken mani bulmakta zor oluyor

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Keserim arkadasligi. Konu para degil emin ol

0|1
    0|0
    • Aynen bende para olarak degil keriz yerine koymaya kizginim kimse yok diyor eve geliyorum pastalar kesilmis birileri yatiya kalmis

• Yapacağı bilirim ben ona😂

0|0
    0|0
  • ayrılık zamanı

0|1
    0|0
    • Ev sahibiyle konusmaya niyetim var zaten ama yurtra yapabilirmiyim onu dusunuyorum

• düzenini bozma o zaman az kalmış bide. adapte olamazsan falan daha kötü.

• Dedigin mantikli geliyor dayanabilirsem bunu yapcam

• Ben varken gelen fatura miktarinin yarısını öder geri kalanını onun ödemesi gerektiğini söylerim

0|1
    0|0
  • Gereken neyse onu yaparım.

0|0
    0|0
  • Ağzının payını veririm

0|0
    0|0
    • Şu an burda olsa kesin doverdimde memlekete allahtan yoksa karakolluk olurdum

Erkekler Ne Diyor 2

• Ayrılık vakti. Para değilde keriz yerine konmak cık olmaz bu.

0|0
    0|0
  • Adam takılmış ne var sanki. Sen içinden geçen miktarı ver tatlıya bağlayın

0|0
    0|0
    • Ama takildigini inkar ediyor ve sordugumda bana bide kizarakbuste cikiyor

Yükleniyor...