Lütfen ufak bir eleştiri?

Acılar hakkında

Acıyı hissetmek mi yoksa acıyı hissettirmek mi daha çok zevk verir insana? Bana sorarsanız bütün görüşlerin aksine acıyı hissetmek derdim. Asıl acıdır bağımlılık yapan çünkü.

İnsanı olgunlaştıran sorumluluklar yükleyen acıdır. Acı acıdır. Zordur ama bağımlılık yaratır. Bir nevi uyuşturucu gibi. Yokken hep arayışı içindeyiz. Aslında fark etmesekte acı çekmeyi seviyoruz bir bakıma.

Örnek vericek olursak eski sevgilinizi stalklama isteğiniz hiç tükenmiyor öyle değil mi? Ama orda yeni sevgilisiyle olan fotoğraflarınıda göreceğinizi biliyosunuz. Sizsiz mutlu olduğunu da. Ve buna rağmen durmadan o arama kısmına ismini yazıp stalklıyorsunuz. Sonuç ne peki? üç harflik bir kelime. tahmin etmek zor olmasa gerek.

Sonuç olarak bence hala acı çekebiliyosanız sevinin derim.Çünkü ben artık acı bile çekemiyorum. Dedim ya hissizim , hayalsizim.

“söylemesi acı ama artık acı çekemiyorum.”

• Güzel olmuş
    50% (2)100% (1)60% (3)Oy Ver
  • beğenmedim
    50% (2)0% (0)40% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Geçmişime dair herşeyi alabilirler ama acılarımı vermem... İnsanı insan yapan tek şey bence...

1|0
    0|0
    • ooo harika kitabın bir köşesinde bu söze yer vericem *-* düşüncelerinizi alsam ama önce

• malesef Şu an sadece burası ne yazarsam buraya atıyorum :)

• Denk gelirsem okurum o halde... İyi akşamlar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...