Doğu tarafında hala erkek çocuk doğur (a) mayan kadınlara eskisi gibi davranılıyor mu?

Merak ettiğim bir konu. Oralarda yaşayan veya bu konu hakkında bilgisi olan birileri var mı? Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?
#Bence kesinlikle böyle bir durum söz konusu bile olmamalı. Ne demek sen gelinin erkek çocuk doğurmamış, soyunu devam ettiremeyecek diye zulüm edeceksin o kıza? Ne biçim bir düşüncedir bu Allah aşkına?
Peki #Sizce?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmiyorum gaziantep te yok sanırım. Benim eski evliliğimden dunyalar güzeli bir prensesim var ve ben ona gerçekten aşığım. Bir gün olurda yeniden evlenirsem allahtan yine bir kız Çocuğumun olmasını isterim. :-)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Yok oyle birsey emin olabilirsin

1|1
    0|0
  • hdpli ailelerde öyle şeyler yok. kafası çalışan modern dünyaya uyum sağlamış bilinçli insanlar olduğu için. fakat hizbullah ya da selefilik gibi milattan önce 2 binli yıllardan kalma beyne sahip organizmalarda hala bu tarz düşünceler mevcut olabilir

2|1
    0|0
    • Hdpli ailelerin modernligine tukureyim...

• allah gözü kapanmışların gözünü açsın inşallah :)

• şerefsiz diye kürdün toprağını işgal edip çocuğunu öldürenlere denir hakkını arayana değil

• bazı kesimlerde var. Özellikle akp li ve hizbullahçı kesimde felan

1|0
    0|0
  • Dogu tarafinda erkek doguramayan mi kalmis adamin 10 cocugu var erkegi buluyor zaten

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dogu tarafinda mi.
    Muslumanlarda var bu. Kuma getiriliyor filan. Soy erkekten yuruyor. Musluman doguyor vs.
    Herkes birbirinin uzerine atiyor demek ki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...