İnsanlar neden böyleler?

ya öncelikle egoist bir insan asla değilim iltifat ederler güzelsin diye utanırım mesela ama çevremi anlamıyorum çok bunalıyorum neden böyleler kilolu değilim hafif bacaklarım kalın diye hemen kilolusun çok makyajlısın vs eleştiriler geliyo genelde kızlardan neden insanlar birinin güzel olduğunu kabullenemiyor burnum düzgün mesela gelmiş burnun kötü saçın yağlı vs bunaldım artık

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ya boş ver, herkesin her dediğini ciddiye alırsan yaşayamazsın. Adriana Lima'yı bile aldattilar, Rihanna'yı ve Alexandra Stan'ı dövdüler. Böyle bir Dünyada seni harcarlar, yani takılan böyle şeylere 😊

0|0
    0|0
    • bile derken? bu göreceli bişey ben onu beğenmiyorum mesela rihannayıda öyle

• Kusura bakma sen Adriana Lima'yı beğenmeyecek kadar kıskançsan sana kulp bulmaları kadar doğal bir şey olamaz. Bence de insanlar neden böyle kıskanç ya 😂

• adriana limayı beğenmemem kıskanç olduğum anlamına gelmiyoki :D benim sevdiğim kadın özellikleri onda yok dedim ya herkese göre değişir

En İyi Kız Görüşü

• Boşver takma sen oluyo öyle şeyler :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Laf edenler çok mu yakışıklı ya da güzel? Kendi kusurlarını başkalarının kusurlarını ortaya çıkararak kapatmaya çalışıyorlar

0|0
    0|0
  • Kıskanıyor işte maalesef panpa

0|0
    0|0
  • kendin için yaşa hanım apla millet için değil !

0|0
    0|0
  • Kıskançlık boşver ya da gerçekler bilemeyiz görmediğimiz için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...