Hırzızlık yaptım yardım edin nolur?

lütfen yardım edin bir krem çaldım bir an içinde bişey oldu ama barkod olduşunu unutmışum alarm çaldı ben telefonla konuşurz gibi gittim ordan kimse peşimden gelmedi ama ya kamera falan kaydetmişmidir bişey okurmu polis falan bulurmu beni avm de oldu lütfen yardım 😭😭😭

0|0
12|24

En İyi Erkek Görüşü

• Götür İade Et Dalgınlıkla Cebimde Kalmış De. Tövbe Et Bu İşin Sonu Yok Gün Geçtikçe Hedeflerin Yükselir İllaki Bir Gün Yakalanırsın. REZİL EDERLER.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnşallah bulurlar @BeyazzPudraSekeri @Scre4m ben küçükken yani ilk okul 5. sınıftayken elma şeker çalmıştım ama aklım ermiyodu marangoza gitmiştik orda kutu vardı 1tane yemiştim ama adamın onu sattığını bilmiyodum sonra ertesi gün adama dedim bilmiyodum diye parayıda goturdum adam kızdı izinsiz niye alıyon izin almadan yenirmi yapma bidaha öyle dedi ama sonra hakkım helal dedi parayıda almadı lazım değil sen yeterki yapma bidaha dedi

1|0
    0|0
    • Peki madem bilmiyodun sonra hırsızlık olduğunu kimden öğrendin? Bide adetin gelmişmiydi o yaşta?

• @BeyazzPudraSekeri annem yakaladı çok pis kızdı insanların eşyalarını izinsiz almak hırsızlıktır bidaha duymuyim sakın para vericem sana yarın geri gotur dedi evet adetim gelmişti o olaydan 3 hafta önce ilk geldi

• O zaman şanssızsın ya günaha girmişsin :(. Ama canını sıkma adam hakkını helal etmiş ya o yüzden haram yememişsin.

Erkekler Ne Diyor 23

• gerı gotur bence bır krem senın onurundan yuksek degıldır ınan degmez

1|0
    0|0
  • En iyisi iade etmen bunu anlarlarsa ya kameralara bakacaklar polisi cagirirlar hirsiz damgasi yersin omur boyunca bu sabika kaydinda cikar ya da anlamazlar ileride sayimda calisanlarjn maasindan keserler karar senin en iyisi git iade et. 14 yasinda 1 sakiz calmistim hala icimde derttir.

0|0
    0|0
  • Polisler bulur seni

0|0
    0|0
  • polisim ben bu akşam nöbette ihbar geldi bu görüntüleri izleidk... gizli kullanıcı olsanda bulcaz seni... ip numaranı sorguluyoruz Şu an modeminin.. kapa modemi teslim olmayıp kaçıp kurtulmak istyosan

0|0
    0|0
    • korkutma kızı be zaten baya korkmuş

• @üçgenpeynirr bilmiyom valla 18-24 yaş aralığında demiş görenler zaten tutanaklarda öyle.. muhtemelen bu kız ama.. bulcaz onu emniyet peşinde... bir krem çalmanın cezası 6 yıldan başlar. 30undayken çıkar artık...

• :D :D te allaam yaa

• Hic kimse bir krem icin polise sikayetci olmaz. Polis zaten birileri krem calsada onu yakalasak diyodu. Dert etme bisey olmaz. Diyelim ki oldu dalginligima gelmis unutmusum de bisey olmaz.

0|0
    0|0
  • bir kremden sen kimsin kamera da ne var ohhoooo.

0|0
    0|0
  • FBI peşine düşer

0|0
    0|0
  • ben omagazanın çalışanıyım yevmiymden kestiler pislik seni -.- getir kremi :X

0|0
    0|0
  • Kavunmusun sen?

0|0
    0|0
  • Neden böyle birşey yaptin ki polisten ziyade Vicdanın rahatmi

0|0
    0|0
  • polisten değil Allahtan kork yaptığın şey için...

0|0
    0|0
  • ne diye hırsızlık yapıyorsun ki

0|0
    0|0
  • insan günaha girdiğine değecek şeyler çalar.

0|0
    0|0
  • Lanet hirsiz ins yakalanirsin :/

1|0
    0|0
  • Yarın git aynı kremle aksilik üzerimde unutmuşum falan de bir sorun falan olmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Ayvayı yemişsin

0|0
    0|0
  • git oraya deki dün kasadan geçirmeyi unutmuşum özür dilerim paralaını ver çık git

0|0
    0|0
  • alışkanlık yapar... iade et... hem krem için girdiğin günaha yazık. Hırsızlık en adi suçtur.

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir kafa ya. Git geir ver kızım. haram o haram...

0|0
    0|0
  • trol musun kleptoman mısın

0|0
    0|0
  • Geri git ver onu bisey olmaz

0|0
    0|0
  • net bulurlar

0|0
    0|0
  • Umarım içeri atarlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Elbette bulurlar. Bu yakinda hastalığa dönüşür sendr git ve iade et. Sen böyle biri değilsin

0|0
    0|0
  • Çok merak ettim neden çaldın? Bir krem için hırsız damgası yemeğe değermi?

0|0
    0|0
  • Çantamın içine düşmüş nasıl düştüğünü bilmiyorum de ve tövbe et. benim arkadaşımın başına da geldi. ünlü bir mağazadan bir şey çalımış aynı krem gibi önemsiz birşey sonra geldi bana anlattı bende git yanlışlıkla aldım de felan dediim. onunla beraber gittik ben onu kapının önünde bekledim o girdi bir yanlışlık onlmuş çantama düşmüş dedi sonra verdi. büyütme bu kadar konuyu rahat ol herkesin başına gelebilir ama sakın bir daha yapma hemen git ver ve tövbe et. kremin fiyatı kaç tl idi?

0|0
    0|0
  • bir arkadaşına ver o gitsin desin bu arkadaşımın cebinde kalmış desin versin sen de hiç tekrar oraya görünmemiş olursun.

0|0
    0|0
  • Gidip birakmaliisn eğer iade edemeyeceksen cekiniyorsan gizlice geri bırak ve bir daha sakin yapma.

0|0
    0|0
  • ben hırzıza takıldım ya

0|0
    0|0
  • nıye yaptın hasta mısın

0|0
    0|0
  • tabiki kamera vardır

0|0
    0|0
  • Bulurlar 😇

0|0
    0|0
  • Bütün mağazalarda kameralar var ama kameralara anca gün sonu mu yaparlar bilmiyorum, para sayımı yapılıyo ordan eksik bir miltar çıkarsa hırsızlıktan şüphelenir ve kamera kayıtlarına bakabilirler keşke yapmasaydın ders çıkarırsın. Küçük bir hata nasıl büyük bir hataya dönüştüğünü gör

0|0
    0|0
  • Kameralara da el sallasaydın neden yaptın gerçek misin yoksa trollü mü :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...