Sigara neden içilir?

Sizin sigara içme nedeniniz nedir?
İçmeyenler üstüne alınmasın.
Not:içmiyorum.

0|0
5|29

En İyi Erkek Görüşü

• ne diye ictigimi unutttum. bAsladigim gune lanet olsun.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir nedeni yok bir süre sonra gereklilik olarak görülüyor..

1|0
    0|0
    • ne gibi bir gereklilik olabilir? sigara içmenin ne gereği var? lütven söylermisin merak etim bende 10 yıl sigara içtim bir gereğini görmedim bıraktım senin sigara içmende ne gereği var merak ediyorum? söylersen sevinicem.

• @emresdalf gereklilikten kastım alışmak anlamında atıyorum yemekten sonra diyorsun içicem Bu gereklilik gibi bir şey oluyor..

• şimdi anladım..

Erkekler Ne Diyor 28

• İlk başlarda zevk alıyordum dumanın bogazımı ve ciğerimi yakması çok tatlı geliyordu..

Uzun zamandır ne zevk alıyorum nede bırakabiliyorum artık ben bile neden içtiğimi bilmiyorum :D

1|1
    0|0
  • ''millet efkarlanınca içiyor, bir faydası var mı ki?'' diye düşünerek kendi kendime denemiştim. Dumanı ilk defa içime çektiğimde başım dönmüştü ve çok hoşuma gitmişti, gözümün önünde yıldızlar uçuşuyor falan, sonra sırf başım dönsün diye içmeye başlamıştım. Bir süreden sonra başım dönmemeye başlamıştı, içmem bir daha demiştim, meğer o arada bağımlı olmuşum haberim yokmuş. Derken derken 10 sene nasıl geçmiş ben de anlamadım.

haşırt.

1|0
    0|0
  • içmiyorum ama içenlerin çoğu ilk başlarda özentiyle başlıyor, elime yakışıyor diyorlar ya da erkeklik göstergesi olarak algılayanlar var

1|0
    0|0
  • ergenken cool gösterdğini düşünüyordum... ve o yaş grubunun toplumsal ve ailesel yasak ve ahlaksal baskılarına karşı kendini ifade edebilmesi için bir tür araç... saç uzatmakta buna dahil... öyle öyle başladık hala devam ediyorum...
    kafam stresliylen düşünceleirmi hafifletmede yardımcı oluyor... ya da ben ona böyle bir anlam yükledim... ama işe yarıyor...

1|0
    0|0
  • Derler ya yuzyilin icadi on yilin bulusu tutun bitkisi milyon yilin bulusu ve tum zarara ragmen kullanim hala hat safada. Duman zevki diyelim

1|0
    0|0
  • 5 yıl sigara içtim. İspanyol flamenkocuları gibi kısık bir sesim var ve sigarada olunca Türkü söylerken bu beni baya zorluyordu bende 14 gün önce sigarayı bıraktım :)

1|0
    0|0
  • içmiyomki içenlerinkinide bilmiyom valla alışkanlık diyolar ne kadar doğru ne kadar yanlış orasını bilemem

1|0
    0|0
  • İçmiyorum

1|0
    0|0
  • Alınmadım.

1|0
    0|0
  • Başlayanlar ya özenerek başlıyor ya da başkaları çevresinde içtiği için yanlarında bulunmaktan kokusu güzel gelmeye başlıyor. Ama asıl olay başladıktan sonra oluyor. Başta zevk için veya özendiği için içmeye başlayan kişi sonra sıkıntıdan dolayı içmeyi devam ettiriyor. Sıkıntımı geçiriyor diyor. Halbuki onu içene kadar onu o derece öyle sıkan bişey yoktu. Farketmiyor, aslında sıkıntısını bir süre geçiren şeyin sıkıntısını başlatan şey olduğunun.

1|0
    0|0
  • beni rahatlatıyor. sakin hissediyorum

1|0
    0|0
  • Yemeğin üzerine çok iyi gidiyor, birini beklerken ya da manzaraya karşı çok iyi gidiyor bence içmek, ya da başlamak için yeterli sebepler. :))

1|0
    0|0
  • çünkü salağım içmemin tek sebebi bağımlılık

1|0
    0|0
  • rahatlatıyo sıkıntılı anlarda yemekten sonra da keyıf ıcın yakarım

1|0
    0|0
  • Boş insanların boş zamanlarında kullandıkları boş yere tüketilen iğrenç bir ürün allah akıl fikir versin içenlere kendi paralarıyla kendilerini zehirliyor kerizler

1|0
    0|0
  • Bağımlıkık. İyiki bıraktım diyorum Şu an.

1|0
    0|0
  • İçmeyi seviyorum beni gevşetiyor bundan daha iyi bir sebep yok benim. için

1|0
    0|0
  • bitek o gitmedi hayatımızdan. fakat o da karşılıklı

1|0
    0|0
  • Sigara içmeyi seviyorum

1|0
    0|0
  • hiç onaylamasam da, kendimi kandırıyor olsam da, yinede rahatlatıyor...

1|0
    0|0
  • Ben de not içmiyorum.
    Çünkü not içilmez, yazılır. :D

1|1
    0|0
  • dertliyim

1|0
    0|0
  • Sigarada olmasa napardık?

0|0
    0|0
  • Tamamen avellik

1|0
    0|0
  • yüzde 90 özenti

1|0
    0|0
  • Sersemleştiriyor

1|0
    0|0
  • özentilikten içiyolar.

0|0
    0|0
  • 10 yıl sigara içmiş birisi olarak söylüyorumki bir insanın sigara içmesinin tek nedeni sigranın herhangi bir faydasının oldugunu düşünmesidir.. bir insanın sigaraya başlama nedeni özentilik sigara içenlere heveslenme. sigara içerse karizma olur coool olur sempatik olur düşüncesi lisedeki psikopatlara özenmek lisede sigara içenlerin serseri imajı vermesi ve içmeyenlerinde bunlara heveslenmesi. sebebiyle biz erkekler sigaraya başlıyoruz. bir erkek olarak ben sigara içersem karizma olurum sanıyodum tam tersi sigara itiicidir.. bıraktım kurtuldum şimdi rahatım.. sağlığım huzurum yerinde çok şükür.. en çok kızlar neden içer onu çok merak ediyom hiçbir kıza yakışmıyor bütün kızlara itici sigara içen bir kızla asla evlenmem kendi kendimi zehirlemem bide onun sigara masrafını ödemem bir dünya para gidiyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...