GAYIM VE ARTIK DAYANAMIYORUM YARDIM EDİN?

evet öyleyim ve bundan nefret ediyorum. böyle yaşamayı kesinlilkle kabul etmiyorum. Kimileri tedavisi var diyor kimisi yok. Ben kendi irademle yapmaya çalışıyorum. Bir kıza bakarak kaldıramıyorum ama sorun burda ancak ellersem oluyor. Asıl sorun bu değil asıl sorun kurtulmak bunun çözümü olmalı bunun ne kadar acı bir şey olduğunu bilemezsiniz ben çocuğum olsun istiyorum. Kendi irademle başarabilir miyim? internetten terapi yapabileceğim birileri var mı? Yardım...

0|0
712

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun çözümü yok. Hastalık falan değil zaten, kusura bakma ama alış bu haline, senin de doğan bu.

Millet bu durumu hastalık olarak bellediği için binlerce eşcinsel insan tedavi olacam diye kendine ağır zararlar verecek saçma işlere kalkışıyor.

0|1
    0|0
    • ama benimki öylede değil bir kadına bakarak boşalabiliyorum hoşlanada biliyorum ama bakarak kaldıramıyorum sorun burda

• Yakışıklı bir erkek gördüğümde beğeniyorum. Cinsel olarak hayalde kuruyorum ama aşık olmuyorum. Bağlanmıyorum.

• Bu senin biseksüel olduğunu gösterir, gay değil.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu konuda sana nasıl yardımcı olabilirim hiç bilmiyorum umarım düzelirsin herşey istediğin gibi olur inşallah

0|2
    0|0
  • Bence bir hekime gorun sorunu anlat bunun sana bir aciklamasini mutlaka yapacaktir kabul etmen gereken birseybvarsa onuda anlatacaktir emin ol cozumunu bulacagini dusunuyorim

0|0
    0|0
  • piskologa git.. bu durumundan kendin rahatsizsan zaten iylesme yonumlusun.. en guzel care hipno tedavi..

0|0
    0|0
  • bunu sende anormal görüyorsan..

0|0
    0|0
  • Tedavisi var kendi iradenle yapamazsın bunu doktora git

0|0
    0|0
  • bence gay değilsin

0|0
    0|0
  • Tedavisi yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir kıza bakarak normal bir erkek de kaldıramaz kaldırıyorsa sapiktir kardeşim takma kafana sagliklisin

0|1
    0|0
  • Kardeş kızları elleme gibi bir şansın var sen gay olma olmamalısın biz elleyemiyoruz kızları sen elliyorsun ve kaldırıyorsun ne diyom ben ya

0|0
    0|0
  • Bunun bir hormonal bozukluk olduğunu düşünüyorum. İlaç ve terabi ile Düzeltilebileceligine inanıyorum...

Not; bu benim düşüncem. Boş konuşacaklar uzak dursun...

0|0
    0|0
  • psikoloğa git bir
    anlattığından bence değilsin

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • Biseksüelsin

0|0
    0|0
  • Ben kabullaniyormuş gibi yapıyorum. 😓

0|0
    0|0
  • La oglum de git Boş muhabbet yapma.

0|0
    0|0
  • Yuz yuze terapi alman lazim internetten olmaz

0|0
    0|0
  • var psikolojık destek al ama herseyden once kendın ınan duzelıcegıne hastalık bu

0|0
    0|0
  • Allah tan Kork ibaretini yap dogru yola gelirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...