Sizinde evlenip, çoluk çocuğa karışan arkadaşlarınız var mı? Günümüzdeki gençler fazla mı evlilik meraklısı ne?

İlkokul arkadaşımın çocuğu olmuş, yeni öğrendim. Sonra bazen sınıfta dersi dinlerken bakıyorum, herkesin parmağında yüzük... Herkes evlilik meraklısı olmuş sanki. İnsanların evlenmek için acelesi ne? Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|1
22|33

En İyi Erkek Görüşü

• Benim kiz kankiminde bebesi oldu henuz 20 yaşında bana bile koydu

Gerçekten ne bu acele böyle boş yere yalnizlari triplere sokuyorlar :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 32

• bir arkadaşım ikinci kez evlendi, 2 çocuk sahibiydi :D

1|0
    0|0
  • eğer cinsellik hayatında önemli birşeyse erken evlenmek şart. iyi geçinmek istiyorsan saygı ve hoşgörü şart. bol ilgi istiyorsan sevgi ya da aşk şart.

2|0
    0|0
  • '' bazen sınıfta dersi dinlerken bakıyorum, herkesin parmağında yüzük''😂😂😂😂
    benim arkadaşımında çocuğu olacak. toplum şartlanmasından kaynaklı galiba

1|0
    0|0
  • Hepsi.

1|0
    0|0
  • Evet var

1|0
    0|0
  • aynen etrafta çok var onlardna hepside en akıllsı ısensin evlenme sakin diyolar bende onları dinliyorum

1|0
    0|0
  • ben şunu gördüm hayatta hiç amacı kalmamış insanlar gidip evleniyor. benim yakın arkadaşlarım arasında evlenen yok ama denk geliyorum yaşıtlarımdan evlenenlere

1|0
    0|0
  • Eigdeki cocuk hapşursa eig seçeceksin, hayirlisi ahshahs :D

1|0
    0|0
  • Benim gibi evde mi kalsaymış... :( :'(

1|0
    0|0
  • Evet evlenen ve çocuk yapan arkadaşlarım var.
    Doğru kişiyi bulduğunda, ertelemek saçma evliliği.

1|0
    0|0
  • Benden küçükler evlenip çoluk çocuğa karıştı. Benden geçti artık.

1|0
    0|0
  • Hiç yok :)

1|0
    0|0
  • Bende evlilik delisiyim ama babam on sene daha evlilik yok diyor 😠

1|0
    0|0
    • Bence sen babanı dinleme. Babanı dinlersen evlenemezsin :D

• Bende öyle yapacam ben bebeksiz yasayamam en uygun zamanda evlenip bir ton cocuk yapmam lazım 😀

• Var Chen :(

1|0
    0|0
  • Var ya :)

1|0
    0|0
  • var napalım yani ölelim mi?

1|0
    0|0
  • Sevişme olayını nasıl çözecekler?

1|0
    0|0
  • Valla benimkiler de öyle. Herkeste bir evlilik bir çocuk yapma telaşı. Bana soruyorlar ben zor evleniyorum diyorum, saçmalama diyorlar.

1|0
    0|0
  • gece dışarıya çıkacak bekar adam kalmadı
    28 30 ideal yaş

1|0
    0|0
  • olmaz mı hepsi

1|0
    0|0
  • İlk okul 3 e gidiyorlar 😊😊😊

1|0
    0|0
  • Bütün arkadaşlarım evlendi yalnız kaldım :)

1|0
    0|0
  • var tabı ama coğu pişman

1|0
    0|0
    • Neden pişmanlar ki?

• maddı anlamda zorluklar yaşayanlar genelde pişman. evlenelım bı sekılde bazı şeylerı yaparız dıyolar ama olmuyor. bız elımızden geldıgınce dstek oluyoruz ama bı yere kadar oluyor. keşke bıraz daha bırıkım yapıp evlensek dıyenler var vs vs. biz çıkıp gezıyoruz onlar eve :D

• Senin östeijen seviyen artmis heralde kanka ne evliligi :D

1|0
    0|0
  • Torunu olan bile var

1|0
    0|0
  • Evlenecek en yakin arkadasim

1|0
    0|0
  • Acelem yok hele bir ayaklarimizin ustune saglam basalim da

1|0
    0|0
  • sadece kadınlar erken yaşta evleniyolar, buluyolar kendinden 10 yaş büyük adamları evleniyolar.

1|0
    0|0
  • evlenmeyip çoluk çocuğa karışmayan kalmadı desem daha iyi olur

1|0
    0|0
  • İstek ve arzular

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 21

• 18 yaşına girer girmez yangından mal kaçırır gibi evleniyorlar.. Allahım beni öyle yaratmadığın için teşekkür ederim 😂

1|0
    0|0
  • Lise arkadaşım evlendi yaz tatilinde. ''Sevdiğin adamla aynı evi paylaşmak çok güzel.'' falan diyor. Allah akıl fikir versin demek istiyorum burdan hepsine, sanki evlilik kaçıyor. :)

1|0
    0|0
  • yok hepsi bekar daha :D

1|0
    0|0
  • Evet neredeyse tüm arkadaşlarım evli

1|0
    0|0
  • Katılıyorumm

1|0
    0|0
  • Çocuğu olan bile var ama onlar erken evlenmiş o ayrı. Ben daha 18 yaşındayım, arkadaşlarım 2 yıl öncesinden başladılar teker teker evlenmeye. Evlilik nasip işidir.

1|0
    0|0
  • bana erken geliyor benim de yaşıtlarım evli nişanlı çocuğu olan var. ama kendi annem babam bile 28-29 yaşlarında evlendiler o zamanın şartlarına göre bile geç sayılır. o yüzden ben de acele etmiyorum açıkcası. erken evlenince evcilik oynamak gibi geliyor bana evlilik olayı.

1|0
    0|0
  • Çevrem evli yaşıt arkadaşlarımla kaynıyor. Sonumuz hayrola =/

2|1
    0|0
  • Nisanlanan var

1|0
    0|0
  • Benimde evlenen arkadaşlarım var bence evliliği kolay birşey zannetmişler sanırım karşısına çıkan ilk erkekle evlendi uzun sürer mi sanmıyorum arkadaşımı tanıyorum çünkü.

1|0
    0|0
  • evet benden küçük bir arkadaşım ilkokuldan sonra okutmadılar liseye igtmedi ailesi evlendrmş bu sene sosyal medyada fotoğrafını gördüm kızı olmuş üstelik daha 18 yaşında

1|0
    0|0
  • 19 yasindayim nerdeyse butun arkadaslarim ya nisanli ya evli.. Yeni devirde herkes erken meslek sahibi oldugu icin sevdikleriyle yasamayi tercih ediyorlar bence :)

1|0
    0|0
  • Vallahi merak falan diyil kismet kismet, bende 1 aydan sonra evlenecem InsAllah amma sorarsan kariyer falan dusunyordim simdi cocuk sayisi😂😂😂😂😂cok soylenme bakarsin 1 haftaya yildirim nikahindasin😜😜😜😜😛😛😛

1|0
    0|0
  • Var tabii😒

1|0
    0|0
  • daha herkes bekar

1|0
    0|0
  • :) ben daha ortaokula devam ederken arkdaslarım bir bir evlenmeye baslamıstı.. yaa bana mantıklı gelen su ailelerin ve kızın/erkeğin kendi rızası var ise 17 yasından sonra evlenmesi mantıklı..

1|0
    0|0
  • nerdeyse hepsi evli, nişanlı

1|0
    0|0
  • Evde kaldık biz, ondan tuhaf geliyor.

1|0
    0|0
  • Ben. Haric hepsi. hayınlar bırakıp gittiler beni😒

1|0
    0|0
  • Ya şöyle söyleyeyim 19 yaşındayım nişanlanan var. bir sabret.

1|0
    0|0
  • ikinci çocuklarını yaptılar be

1|0
    0|0
Yükleniyor...