BEN DE DIŞADÖNÜK OLMAK İSTİYORUM?

Herkese iyi akşamlar. Ben mesela dışarı çıktığımda pek fazla rahat olamıyorum. Yani nasıl desem illa yanımda biri olsun isterim. Ya tekde gezerimde o zaman o gezmenin tadı çıkmaz o yüzden. Okuldayken hiç derslere katılmıyorum çünkü ne bileyim çekiniyorum hocalardan falan ama hocalar beni kaldırdığında sorulara cevap verebiliyorum. Bir dersin konusundan anlamadığım zaman rahat rahat hocalara soramıyorum sınıfta konuştuğum arkadaşlara sorup bu sorunu halledebiliyorum. Biri bana sınıfta sataşsa kendimi savunamayacağımı ezik gibi kalacağımı hissediyorum. Sınıfta zaten en fazla üç dört kişiyle konuşuyorum. Aslında laf atsalar "naber" falan deseler konuşurum da bu konuşmanın devamı gelmez çünkü konu bulamıyorum konuşacağım zaman. Benim yapım böyle sanırım. Daha da anlatmak isterimde uzatmak istemiyorum. Siz anlamışsınızdır zaten. Neyse dışadönük nasıl olabilirim? Nasıl bu özelliğimi yenebilirim? Değişebilir miyim acaba? Lütfen fikir verin bana.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Insanlarin senin hakkinda ne dushndugunu cok merak ediyorsun dalga gecerler diye korkuyorsun si. et onlari ne dusinurlerse dusunsunler kimse senden ustun degil dostum sicak kanli insanlar vardir sinifta mutlaka onla takil sonra gerisi gelir zaten rahat ol kimse seni yargilayamaz merak etme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu Konuda Bir Kişi Size Yardım Edebilir

1|0
    0|0
  • Mşllh çeneye bak. Daha ne olcan

1|0
    0|0
  • Sosyal fobin olabilir. Belki zamanla açılırsın

0|0
    0|0
  • bak sen cok ince düşünen birisin yaşın kaç

0|0
    0|0
  • dışadönük olunmaz doğulur

0|0
    0|0
  • biz senle benzıyoruz detay vermek ıstersen bu yorumdan konusabılırız dıledıgın gıbı

0|0
    0|0
    • Siz de mi benim gibisiniz?

• nickini söyle :D

• SorularimVarrr

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...