Neden böyle? Neden böyle?

Okulda insanlar benimle uğraşıyorlar. Cool görünümlü çirkin bir kız değilim asosyalim, somurtkanım ve çok soğuk duruyorum (tanıdıklarım böyle diyor). Normal biri gelip arkamda saçımla kıyafetimle uğraşıyor tepki verince de atarlı gibi cümlelerle dalga geçip vb. daha çok üzerime geliyorlar. Sosyal görünmeye çalışınca herkes tarafından garipseniyorum o da hoşlarına gitmiyor birkaç arkadaşım var ilk başlarda uğraştığım halde diğer herkes benimle yakın olmak istemiyor. Aldırış etme demeyin ortaokuldan beri böyle lisedeyim. Ben yeni çevre herkes beni kabul eder sanmıştım. Artık çok sıkıldım pozitif biri olup kimsenin benimle uğraşmasını istemiyorum. Ne yapabilirm?

0|0
3|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• belki bu karakterinle insanları çeken bir tarafın vardır. sempatik geliyosundur senle uğraşmayı seviyolardır bu yüzden. belki de verdiğin tepkiler hoşlarına gidiyodur. bence bir tepkini yumuşatmayı dene. gülerek ya napıyosun falan de. bak bakalım değişiklik olcak mı

0|0
    0|0
  • Yakın bir arkadasın varsa sadece onunla takıl. Ben öyle yapıyorum diğerleri pek umrumda olmuyor

0|0
    0|0
  • Bende ayni durumdayim tatlim okula gidesim gelmiyo ya yapmadiklarini birakmiyolar bana da

0|0
    0|0
Yükleniyor...