Ülkemiz kan gölüne dönmüş ve hala daha ŞEHİT vermeye devam ediyoruz siz hala Nasılım diye soruyorsunuz Haksız mıyım?

Uyuma Türk Ulusu Uyuma Uyan !!!
30 Kupona alınmadı bu vatan!!!

biraz duyarlı olup kardeşlerimizin '' ŞEHİT '' lerimizin yasını tutun lütfen... Bayrak sevgisi vatan sevgisi olmayana cevabımm yok... lütfen biraz saygı sizce de öyle değil mi?

1|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye Yasta Diyor Bütün Gazeteler Televizyonlar ! Biraz iciniz burkulsun be Agliyor Ana Babalar !
    Bir Günde 8 Sehit verdik uyumayin Arkdaslar ! Bari Duanizi esirgemeyin Mehmetcikler sayesinde dalgalaniyor Türk Bayraklar.

Not : yorumunun altina yorum yapilmaz ise sevinirm.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Şehit kimin umrunda? Millet günü kurtarmanin sevincinde. Bana dokunmayan yılan bin yil yasasin dusuncesine hakimler. Akil yok akil.

0|1
    0|0
  • Butun turkler bir olsa turkiye yenilmez

0|1
    0|0
  • insanlar gülüyor eğleniyor fotoğraf çekiliyor.. dün babaanneme bakıyorum da eskiden yaşadığı kıtlık yıllarını anlatıyor.. sonumuz hayrolsun.

0|1
    0|0
  • 👏👏 bu gencligin sonu nereye gidiyor cok merak ediyorum

0|1
    0|0
  • haklisin fazlasiyla ama bunlar bana klavye delikanliligi gibi geliyor

2|0
    0|0
    • Tepki ortaya koymak mı klavye delikanlılığı bu yazının altına yazılacak en berbat cevabı yazdın

• Katiliyorum @nickimdebileolmaz

• @anonym90 sukur anlayan biri ya Allah razı olsun

• Her seyin yeri ayri. Yeri geldiginde uzulunur yeri eldiginde aglanir

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Haklısın

0|1
    0|0
  • Soyleyene bak saldiri olmadan ince nerdeydin ak saldiri olur insanlar olur gelim bos bos konusursun gundem neyse siz oylesiniz baskalarini yargilamadan once donde bir kendine bak bizim saygimiz var herseye senin gibi hergun baska konusan donekler disinda

1|0
    0|0
    • saldırı olmadan öncede burdaydım!!! ve daha öncede dile getirdim bana dönek diyeceğine klavyeden boş konuşma kimin iti olduğun belli Türkiye Cumhuriyetinde yaşayıp Ekmek yediğin yere tükürme... Senin gündem dediğin benim kardeşim benim Şehit olan abim Piç!!! Senin gibilerin sarılacak bayrağı yok vatansızlar... Defolup gidin ülkemizden!!!

• sende burada bununla prim mi yapıyorsun dostum?

1|0
    0|0
    • Senin algılaman küt sanırım? dostun değilim ki dostum diyorsun? insanların acısına hiç mi saygın yok bu yorumu yapacak gücü görüyorsun kendinde? insanların acısını kullanıp prim yapmak bana göre bişi değil!!!

• Kardeşim haklısın fakat burada yazacağına koy beline küteyi git doğuya ;)

2|0
    0|0
Yükleniyor...