Artık kadınları cinsel obje olarak görmeyen insan kalmadı mı?

Herkes hatta evet kadınlar bile kadınları cinsel obje olarak görüyor. Bu durumun sebebi ne sizce?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• senin bu bahsettiklerin dişiliğinikullananlar. bir de parasınıkullananerkekler var onlarda bu dişiliğini kullanan kadınları tercih ediyolar. çünkü iki tarafın arasında ki ticaret kazançlı oluyor. Ben kadını cinsel obje olarak hiç görmedim. Görenlerin geneli çok parası olanlardır. ya da akıl hastası olanlardır.

0|0
    0|0
    • Profil resmin ile söylediklerin çok uyumlu hovarda

• Büyük insan olmama gerek yok insan olayım doğru düzgün karakterli olayım yetiyor bana. Ah ah acıyorum gençliğe. Neden karşınızdakinden üstün olmak için didinirsiniz de daha düzgün olmak için çaba harcamazsınız. Neyse hadi yazma artık akşm akşam efkatrlandım yine

• puhahahah al sana kadın işte. Siz kadınlar zeytin yağı gibi su üstüne çıkıyosunuz. Ben insanlara hayırlıyım. herkesi seviyorum nefret ettiğim kimse yok. bana zarar vereni bile affedeli uzun oluyor. keşke herkes böyle olsa her daim güllük gülistanlık.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Bastırılan şehvet falan değil. Medya çok etkili. Ayrıca giyim kuşam hem erkekte hem kadında cinsel obje olarak görülmeye yönlendirecek şekilde tasarlanıyor artık. Yani ben düşünce olarak kendimi modern olarak değerlendirsem de muhafazakarların bazı eleştirileri haklı. Bilinçaltı bu sonuçta. Ne kadar aksini iddia etsen de etkileniyor. Ama elimizden geleni yapıyoruz cinsel obje olarak görmemek için.. Saygılar..

0|0
    0|0
    • Sağol dede yorumun için. Ve de elinden gelenler için

• Bastırılan o şehvet duyguları

0|0
    0|0
  • Ben kaldım mayk

0|0
    0|0
  • cok basit bir soru kadin dediyin istediyi bir seye ulasmak icin cinsellik konusunu one surer ve istediyi seyi elde ede bil ek icin bunu kullanir hic bir erkek buna hayir demediyinden kadin cinsellik objesi olarak kalir

0|0
    0|0
    • Bunu yapmayan kadınlar olduğu gibi böyle yapan erkekler de yok mu?

• iste sorunda o zaten kadin dediyin cinsellikle bir yerlere gelmez ornek vereyim bakire olmak onemli diyil asil onemli olan askdir diyen kadinlar vardir ama yalnis dusunuyorlar onemli olmaya bilir ama bir dusunsun o zaman annesi bakire olmasaydi babasiyla evlenseydi ve biri cikp gelib senin annnenle yatdim dese nasil hiss ederdki kendini onun icin de erkke ve kadin olarak cinsellik konusunu fazla buyutmememk gerek

• cinsellik iyi bir sey ama dozunda yani kendi kivaminda olsa iyi olur mesela ben nisanli tiplerin bakire olmamasina sicak bakiyorum oraya kadar bir birine guvenmislerse isi o kadar goturmuslerse olur ama biz 7 yil 10 yil seviyoruz soyleyip birlikte olmak cinselliye hakk kazandirmaz erkeyin ne kadar sahici oldugunu anlamadan

• bu durumun sebebi yine kadınlar ortada bir el bir benzin ve birde çakmak var el çakmağı alır yine el benzini döker ve yine el çakamağı çakar çakmak parlar benzin yanar... bilmem anlata bildimmi?

0|0
    0|0
  • Gogsum popom kucuk diyenler sizsiniz siz kendinizi obje tapiyonuz

0|0
    0|0
  • Toplumun kafasında oluşturduğu algı ve düşünce tamamen tabi ki gündelik yaşantıda gerçekleşiyor her şeyi

0|0
    0|0
  • ataerkil toplum ve cehalet bunun nedenleri

0|0
    0|0
  • var ben !

0|0
    0|0
  • Ben kendimi bildim bileli kadınları cinsel obje olarak görmedim.

0|0
    0|0
  • Yine kadınlar yüzünden bu siz hep suçlusunuz :D

0|0
    0|0
  • Ne yazik ki öyle, ama öyle olmamasi lazimdi

0|0
    0|0
  • sorun cinsel obje olarak görülmek mi yoksa sadece böyle görülmek mi. sanırım kadın olsun erkek olsun aseksüel olmadığı sürece kimse cinsiyetsizmiş gibi muamale görmek istemez. dünyada hiç kimsenin sizden etkilenmemesi bütün insanların size kardeş gözüyle bakması da insanın hoşuna gitmez sanırım.

0|0
    0|0
  • Kendini oyle gosterdikleri icin oyle davrandiklari icin...

0|0
    0|0
    • Hepsi öyle mi?

• Sen de haklısın

• Yaniii:) az bile soyledim

• Kızlar basit olmayı bırakmadığı sürece zor

0|0
    0|0
    • Her kız basit mi?

• Öyle işte erkekler içinde aynı şey geçerli aslında Abaza olanlar yüzünden her erkek aynı anlaşılıyor

• Sen de haklısın

• Görmüyorum ne olacak?

0|0
    0|0
    • Ne olarak görüyorsun?

• Geçmiş olsun

• Seven değer veren arayan kız kalmamış onu anladım ben ne diyim olan kalbime oldu parçalandı

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...