Türk erkeklerinin türk kadınına öfkesi neden?

sosyal hesaplarda bakıyorum ekşi sözlük vs gibi ortamlara bakıyorum hepsinde türk kadınları diye başlıklar altında öfkeyle yazılmış belli resmen kin kusmalar, aşağılamalar , hakaretler... adamlar ar namustan başlamış kıldan tüyden çıkmış falan filan. arkadaşlar ne oluyor size soruyorum. tamam avrupalı kadınlar çok güzel akıllı sıcak kanlı süper kadınlar. tamam rus kızlarının eline su dökemeyiz. onlar çok namuslu ahlaklı çok sadık. ama bunları yazarak kimden neyin intikamını alıyorsun? sana zorla git türk kızı al evlen diyen yok ki. dünyada milyonlarca kadın var beğendiğine bas nikahı. ama başka kadınlarada böyle öfke duyma. bunu yapan insanlara acıyorum. bide adamlar demişler ki türk kızı fiziken güzel değil ama onun yanında karekteride iyi değil. bak senn. biz erkekleri peşimizde koşturmaktan onlarla oynamaktan zevk alıyormuşuz. kendimizi çok beğenmişmişiz falan filan. hayatım boyunca kimseyi peşimde koşturmadım kimseyi aldatmadım elimden geldiğince sevdiğim insanla dayanışma içersinde oldum pahalı hediyeler tatiller bilmem neler istemedim. beni şuraya götür buraya götür demedim. gerektiğinde evine gittim yemeğini hazırladım , temizliğini yaptım yardımım dokunsun diye. hiç de öyle anlatıldığı gibi bir kadın olmadım dahası benim gibi milyonlarca kadın var türkiyede. çok çok azı dışında çevremdeki çoğu kadının benim gibi olduğunu gördüm. ama ne oldu hep aldatıldım terk edildim. neden böyle yaptın dediğimde küfürü yedim. ben istersem benimle olmak zorundasın ama istemezsem ilişkiyi bitiririm senin isteklerinin önemi yok dendi. peşimde koşan benle çay içmek için yırtınan adamlara aşık olduktan sonra tamamen değiştiklerini beni sallamadıklarını saygı duymadıklarını gördüm. bütün erkek cinsi mi böyle bilmiyorum yabancı biriyle ilişkim olmadı. nedir bu öfke nedir anlamıyorum. birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olan şu günlerde dayanışma içersinde olmak gerekmez mi? insanların fiziki özellikleriyle alay etmek aşağılamak nedir?

4|1
413

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...