Türk erkeklerinin türk kadınına öfkesi neden?

sosyal hesaplarda bakıyorum ekşi sözlük vs gibi ortamlara bakıyorum hepsinde türk kadınları diye başlıklar altında öfkeyle yazılmış belli resmen kin kusmalar, aşağılamalar , hakaretler... adamlar ar namustan başlamış kıldan tüyden çıkmış falan filan. arkadaşlar ne oluyor size soruyorum. tamam avrupalı kadınlar çok güzel akıllı sıcak kanlı süper kadınlar. tamam rus kızlarının eline su dökemeyiz. onlar çok namuslu ahlaklı çok sadık. ama bunları yazarak kimden neyin intikamını alıyorsun? sana zorla git türk kızı al evlen diyen yok ki. dünyada milyonlarca kadın var beğendiğine bas nikahı. ama başka kadınlarada böyle öfke duyma. bunu yapan insanlara acıyorum. bide adamlar demişler ki türk kızı fiziken güzel değil ama onun yanında karekteride iyi değil. bak senn. biz erkekleri peşimizde koşturmaktan onlarla oynamaktan zevk alıyormuşuz. kendimizi çok beğenmişmişiz falan filan. hayatım boyunca kimseyi peşimde koşturmadım kimseyi aldatmadım elimden geldiğince sevdiğim insanla dayanışma içersinde oldum pahalı hediyeler tatiller bilmem neler istemedim. beni şuraya götür buraya götür demedim. gerektiğinde evine gittim yemeğini hazırladım , temizliğini yaptım yardımım dokunsun diye. hiç de öyle anlatıldığı gibi bir kadın olmadım dahası benim gibi milyonlarca kadın var türkiyede. çok çok azı dışında çevremdeki çoğu kadının benim gibi olduğunu gördüm. ama ne oldu hep aldatıldım terk edildim. neden böyle yaptın dediğimde küfürü yedim. ben istersem benimle olmak zorundasın ama istemezsem ilişkiyi bitiririm senin isteklerinin önemi yok dendi. peşimde koşan benle çay içmek için yırtınan adamlara aşık olduktan sonra tamamen değiştiklerini beni sallamadıklarını saygı duymadıklarını gördüm. bütün erkek cinsi mi böyle bilmiyorum yabancı biriyle ilişkim olmadı. nedir bu öfke nedir anlamıyorum. birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olan şu günlerde dayanışma içersinde olmak gerekmez mi? insanların fiziki özellikleriyle alay etmek aşağılamak nedir?

4|1
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın ama her erkek bunu yapmıyor ama aksine ben yabancı kadınlar dan nefret ederim ve Türk kadınlarına kızlara her zaman saygı duyarım senin dediğin gibi düşünenler ne tuaf ki yine Türk kızı ile evleniyor neden mi çünki yabancı kızların hayal ler Dr kalacagini çok iyi biliyor ne diyeyim ki Allah yardımcımız olsun

0|0
    0|0
    • ya hayal olmak zorunda değil ki. gitsin yurt dışına çalışsın ordan biriyle evlensin yani. kimseyi bualamadığı için türk kızı alıp onun hayatını zindan etmesin lütfen. kimseye zorla gel benle evlen demiyoruz.

• İşte sorun orda kedi uzanamadigi ete mindar demiş ya bunlarda öyle işte benim görüşüm Türk kızlarının yerini hiç bir ülke kızı alamaz çünki Türk kızları daha zeki daha akıllı ve cesurdur benim görüşüm bu başkalarını bilemem

En İyi Kız Görüşü

• peşinden de koşuyorlar

0|0
    0|0
    • aynen. zaten peşinden koşturmazsan değersiz oluyorsun. o eleştirdikleri şeyleri yapan kızların peşindeler zaten.

Erkekler Ne Diyor 12

• insalığından nasibini almamış onlar.

0|0
    0|0
  • Tüm erkekler kıvırmış azıcık erkeklik yapıp gerçekleri konusamamışlar. Turk kızına 2 tane erkek yazdigi zaman kendini kleopatraya esitliyor. Bir afra bir tafra bir erkekleri kopek etme havasi. Evlenene kadar barzolarin ve firlamalarin kicinda gezip evlenecegi zaman onceden suratlarina bakmadiklari inek elemanlara yanasiyorlar. Binbir turlu yalanin haddi hesabi daha yok zaten bunun icinde. Teldeyim ondan kisa yaziyorum pc ye gecince daha uzun yazarim.

0|0
    0|0
    • sen öyle tiplere gelmişsin buda senin sorunun bence.

• Türk kızıyla bir derdimiz yok, belki derdi olanlar vardır aynı şekilde Türk erkeğiyle derdi olan Türk kızları gibi. Yani sadece erkekleri kapsayan bir durum değil.

0|0
    0|0
  • Onlar kendilerine bakılmayan tipler. sektir et

0|0
    0|0
    • gerçekten çok saygısız şeyler yazılmış. beğenmiyorum tipim değil der geçersin ama hakaret nedir?

• Kedi ulaşamadığı ciğere misali...

• Hakaret, küfür, aşağılama v. s. hep karşılıklı, yani hem erkeklerden kızlara, hem de kızlardan erkeklere yapılan şeyler hepsi. Eskiden yoktu böyle şeyler, daha doğrusu çok azdı, devede kulak misali. Ne çocukken, ne de gençliğimde böyle karşılıklı aşağılamaların bu kadar çok olduğunu hatırlıyorum.

• Emin ol, rus firmasında çalışıyorum yılda her 600-700 rehber gelip geliyor iyisi taşı çirkini ama hiçbiri bir türk kızı gibi ya da kadını gibi değil..

1|0
    0|0
  • İnsanlar yaşadıklarım gozlemediklerin paylaşmışlar genel hatlarıyla sana bir şey diyenmi var bu konular işine gücüne ya da okuluna engelmi oluyor.

0|0
    0|0
  • doğru yanlar var o yazılanların , sen kendi üzerine alınma ama haklı tarafları var o yazan şahısların , tabi hepsi haklı değil oda ayrı bir gerçek

0|0
    0|0
    • hakaretin küfürün hiç bir haklı tarafı yok olamaz
      beğenmeyeden rusya orda defolur gider nokta.

• yanlış sularda yüzmüşün.. her yer sevgi konusunda bu kadar kurakken pekte alternatif yok aslında.

0|0
    0|0
  • halt etmiş onu diyenler doğru kişiyi bulamayıp darbe yiyorlar sonrada bütün kadınları aynı kefeye koyuyorlar sormak isterim onlara ilişkiyi yürütme adına neler yaptılar bende darbe gördüm ama bunun yanında çok ii hatunlarda tanıdım

0|0
    0|0
    • bende darbe yedim ama bütün türkler kötü demiyorum. aksine her yerde savunuyorum.

• Genelinizin gayet sempatik olduğunu düşünüyorum. Damarınıza basmadığım sürece. 😃

0|0
    0|0
  • çok öfkeliyim delirmek üzereyim :DFDfdfdf

0|0
    0|0
  • mesaj ın kapalı acarmısın

0|0
    0|0
    • Cokmu zor oldu hanfendi

• mesaj atamıyorum kapalı işte

• Ne oldu hanfendi

Kızlar Ne Diyor 3

• Egolu olduklarından ve toplumdaki erkeklik algısı kendilerini bir b. k sanmalarına sebep oluyor. Yabancıların g. tünü yalarlar bizim kadınımızı bir şey tutmazlar. Kendi tiplerine bakmadan üstelik.

2|0
    0|0
  • onlarin analari bacilari rus, alman, ingiliz... bilmiyonmu

2|0
    0|0
    • ya ben anlamıyorum rus seviyorsan çok rus var yani türk erkeğiyle evlenmeye can atan zengin koca bulmak isteyen rus kadınları dünyanın her yerinde saldırmış durumdalar. madem öyle al birini ne konuşuyorsun. misal ben fransızla birlikte olsam neden türk erkeğini aşağılayayım ki.

• Cok güzel bir konuya degimmissin teşekkür ederim emeğine sağlık... Türk kadınları kadar fedakâr cefakar kadin yeryüzünde hic bir ırkta yok ama Türk erkekleri kıymetini bilmiyor öldürüyor tecavüz ediyor her türlü yol var ve bütün suçu yine Türk kadınları na atıp her türlü iftira hakaret ediliyor... Türk erkeklerin de adama raslaman çok zor ama sorarsan hepsi erkek sadece cukune güvenen zavallı çoğu azds olsa adam var içlerinde onlar kıymet biliyor...

0|0
    0|0
    • katılıyorum. her şeyi çeken biziz yinede yaranamadık bu erkeklere. üstelik türk kadını gibi sadık bir kadın türü yok dünyada. ufak istisnalar hariç türk kadını sadık elinden her iş gelen yemek çamaşır bulaşık vs vs. hiç anlattıkları gibi değil.

Yükleniyor...