Arkadaşlar çok önemli yardım lütfen. Sizce bu durumda ne yapmalıyım?

Üniversite son sınıftayım. Hala çok yakın arkadaşım yok. Olmasına da gerek yok esasında ama. Olayı kısaca anlatayım ; Pek samimi olmayan arkadaşlarımın beni aramasını istiyorum. mesaj atsınlar filan. Hem kendimi onlarsan soyutluyorum ama hem de onlarla gezmek toamak istiyorum. KPSS var. Hiç biri çalışmıyor ama ben deli gibi çalışıyorum. Eğer onlarla gezip tozarsam atanamayacağım. Birde hepsi ouduğumuz yerden. Ben dışardanım sadece. Hafiften dışlıyor gibiler. Birde ben ufacık bir başarısızlık yaşasam hoşlarına gittiğini hissediyorum. Sizce onlara karşı tutumum nasıl olmalı?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• sen okumana bak. iyi yere geldiğinde onlarda senin değerini anlıycaklar. bir de şey :) insanları bu kadar kafana takma.. Geneli kırıktır ve biri kaybettiğinde diğeri mutlu olur.

0|0
    0|0
    • Ama ben kimsenin kötülüğünü istemem. Onlar da atansın ben de atanayım. Bu anlamsız davranışı neden yapıyorlar?

• yaparlar çünkü öz saygısı düşük insanlardır onlar. Ego sorunu var o insanların. Yani birisi illa ki bunları sevecek takdir edecek pohpohlayacak.. Ama senin kendine öz saygın yüksek çünkü sen hem kendine iyisin hemde karşındakilere.

• Bir sosyal problemin var bence. Birde iki işi aynı anda yürutemiyordun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...