Bu sitenin kızları neden böyle denyo arkadaşlar?

ya beni bile sinir ettiniz en sonunda :D istisnalar artık kaideyide bozuyor merhaba dedik lan :D bune şiddet alt tarafı aldığı ürünün fiyatını soracaktım bir ağzıma etmediği kaldı pis boklu...(genel olarak çoğunuzu tenzih ediyorum alınmayın) bu sitenin kızları neden böyle denyo arkadaşlar ?

0|1
8|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Erkekleri de farksız değil sabah beri kaç tane dengesiz engelledim bilsen gelip saçma sapan ya soruma ya görüşüme muhalefet oluyorlar:d

0|1
    0|0
  • Huyumuz kurusun 😎

0|1
    0|0
  • Doğrudur inanırım😄 Bu gibi durumlarda merhabanın ardından hemen konuya girmek daha az sorun oluşturur bana sorarsan

0|2
    0|0
  • normalıne denk gelmemişsın sen

0|1
    0|0
  • peki :D

0|1
    0|0
  • kizlar akilli durunnn 😡😡😡

0|1
    0|0
  • merhaba dememeliydin hata sende direk soracağını sormalıydın ben olsam direk engellerdim günde kaç tane merhaba yazan var biliyor musun

0|0
    0|0
    • doğrudur işte hayvanlık bizde adam yerine koyup merhaba dedik :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Hacım onlara da hak vermek lazım ama ki :( nedenmi? Nedenini bbiliyorsun maalesef abazan çok onlar da iyi niyetli birine peşin hükümlü olarak davranış gösteriyorlar :S

0|1
    0|0
  • Baskan, gecen gun kezbanin birine kamilin biri hakaret kufur etmis, ablaya yorum attim, tek hakaret ve kufur icermeyen,"ne sacmaliyon amk" yazip benim yorumlarimi engellemis.. bunlar erkeksiz kalmaktan sinirsel hareketler.. anladin sen..

0|1
    0|0
  • he öyleler abi

0|1
    0|0
  • Kanka merhaba dısında her b. ku yazsaydın asjjs

0|1
    0|0
    • adsfadfads :D aynen mantıklı

• Anormalik heryerde var.

0|1
    0|0
  • kimseye mesaj yazma kanka :)

0|1
    0|0
    • ya kanaka bişey sormuş iyimi diye bende merhaba yazdım özelden merhaba dese fiyatını bide aldığı yeri sorucam lan açtı ağzını yumdu gözünü deli manyak

• Dostum çok mesaj atan oluyorur kızlara o yüzden ilk mesajı sen attığın an otomatik abaza statüsüne koyuyo bazısı. Sen atma hiçbirine

• yok be bidaha atarsam iki olsun

• Bilemedim ki

0|1
    0|0
  • Hayır iyi insanlarda var. Yanlış düşünme

0|1
    0|0
Yükleniyor...