Her yaşın ayrı güzelliği var ama neden 30 lu yaşlardan korkuyorum acaba?

burada bile 30 lu yaşlardaki insanlardan bir çekingenliğim oluyor 22 yaşındayım artık yaşlanıyorum korkusumu sardı sizdede varmıki?

0|2
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• insan kendini 20 yaşında gibi sanıyor 30 yaşına gelince ama 20 yaşındakiler için sen yaşlısın :) ben öyle olduğunu düşünmüyorum önceden yaşlılara 40 50 yaşındaki insanlara saygı duymazdım şimdi duyuyorum çünkü yakın bir zamanda bende o yaşlara geleceğim :) yıllar o kadar çabuk geçiyor ki sanki daha yeni askerden gelmiş gibiyim ama aradan 12 yıl geçti neredeyse.

1|0
    0|0
    • bendemi böyle olacagm bakalım

• öyle olacaksın tabiki :D insanın morali bozuluyor yaşlandıkça şimdiden alışsan iyi edersin. şaka bir yana insan kendine iyi baktıktan sonra yaşın bir önemi yok sen kaç yaşında hissediyorsan o yaştasındır.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunu soylemek icin cok erken bence.. elbetteki yasananlar, tecrubeler insani büyütür , rakamlar degil.. ama 30 lu yaslar kendini bildigin tanidigun yaslar olacak.. birak yas alalim belki daha guzel olur..

1|0
    0|0
  • Korkma ve yavaş yavaş 30a yaklaş.. Her yaşın tadını çıkarmasını bilmek lazım... :)

1|0
    0|0
  • 30lu yaşlar güzeldir. Özellikle bir erkeğin en harika yaşıdır.

1|0
    0|0
  • belli sorumlulukları almak zorunda olduğun yaşlar bu yüzden evet ürkütücü rahatına düşkün bir insan için..

1|0
    0|0
  • Bence bir kadın için en güzel yaş aralığı 30'lar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...