Ya bakın bir noluurrr :( ?

Arkadaşlar ben kızlarla konuşma sıkıntisi çekiyorum. Mesela sinifta 1 erkek arkadasim bir ben birde kız konuşuyoruz sonra erkek arkadasim gidiyor kızla tek basima kaliyorum ve ortama bir ciddiyet çöküyo. Ben arada soru soruyorum ama konu devam etmiyor :( bu durumu nasıl değistirebilirim. Vazı erkek arkadaşlarım saatlerce konuşuyor kızlarla nası beceriolar ya kafayi yicem :(

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Bende biraz seni gibiyim. Cekingenlikten oluuo bu nasil konuscagimizi ne dicegimizi cok dusunuyoruz bujnu yapmamaliyiz bence o an ne geciyosa aklimizdan konusmaliyiz

0|0
    0|0
    • Çok doğru söylüyorsun çok takıyoruz acaba ne der ne düşunür canını sıkarmiyim gibi bende çok düşünüyorum :/ diger çocuklar saçma saçma şeyler söylese bile konuşabiliolar

• Tamam teşekkürler ilgin için :)

• Rica ederim ☺

En İyi Erkek Görüşü

• içinden geldiği gibi konuş samimi davran hepsi bu..

0|1
    0|0
    • Kıza bakiyom böyle aklımdan onlarca soru geçiyor hangisini sorsam diye düşünüom mal gibi ya :(

• sorgulama direk eyleme geç az öz düşün hayattan birşeyer sor okul felan derken konu konuyu açar odasana yakınlık hisseder kendiside buna cürret der :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Espri yap ortak noktalarınızdan konuş

0|0
    0|0
    • Ama birşey konuşmuyoruz ki nasi espri yapim :/

• Tek başınıza değilken arkadaş ortamında konuşabiliyo musunuz

• Evet

• Kızlarla konuşurken karşında erkek varmış gibi düşün

0|1
    0|0
    • Peki teşekkürler ilgin içiinn :)

• Rica ederim canım benim

• bende senin kız versiyonunum :)

0|0
    0|0
    • Dert ortağım nolcak bizim halimiz :(

• teyze yaşın olmuş 50 bu yaştan sonra çekinsen nolcak çekinmesen nolcak :)

• @evrendurmazz seninde yaş 25 yazıyo ama 10 gibi görünüyo onu napcaz evlad :D

Erkekler Ne Diyor 1

• o kızla ne kadar dır arkadaşsınız

0|0
    0|0
    • Ya sınıftan arkadaşım işte ayrica sadece 1 tane kiz değil çoğu kızla böyleyim :/

• zamana bırak zamanla aşarsın bu durumu şimdilik grup halinde sohbet etmeye çalış iyice ısın zamanla tekkende güzel sohbet etmeye başlarsın

• Yanlarında takilik ozman tamam kardeşim çok teşekkürler uygulicam :)

Yükleniyor...