Bu sitede biri tarafından tehdit edilmemek için hangi bilgilerimi vermemem gerekir?

Biri beni tehdit eder diye çok korkuyorum ve arada buradan birileriiyle arada muhabbet ediyorum. Bu sitede biri tarafından tehdit edilmemek için hangi bilgilerimi vermemem gerekir? Karşı taraf benim hangi bilgilerimi öğrenirse beni tehdit eder ona göre o bilgilerimi vermeyim?

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Suratını gösterme. Adres isim telefon verme. Hatta mumkunse profilini de gizle

1|0
    0|0
    • sen de dikkat ediyomusun sosyal medyada bunlara?

• Burasi haricinde başka hesabım yok

• benim de yok :)

Erkekler Ne Diyor 21

• bu kadar paranoya olma yahu :)

1|0
    0|0
    • ne bileyim burada hep tehdit edildim diyenleri gördüm falan bilinçaltıma geçti

• kasıyorum malesef sosyal medyada kızlara yapılanları gördükten sonra

• o kızların kendi aptallığı yüzünden oluşan bir şey

• Hıcbır bılgını verme adını bıle kanks

1|0
    0|0
  • seni tehtih edicek biri 2 türlüdür ya boş atar ki %90 kısım öledir % 10 kısıma zaten bişet vermesende onlar seni bulur ;)

1|0
    0|0
  • açık saçık resim atmazsan neyle tehtit edecek seni, telefonla arayıp ya benimsin ya karatoprağın diyecek hali yok ya

1|0
    0|0
    • :) Tamam öyleyse

• Ne diyeyim bunu yapanların mutlu yuvası olamaz inşallah. bunu yapanları da incilttiğiği yerden inciltirler inşallah

• sil git hesabını en iyisi kafan rahat olsun

1|0
    0|0
  • Tel verme yeterli

1|0
    0|0
  • Olmaz bisey.

1|0
    0|0
  • resim video atmayacaksın en önemlisi. kredi kartı bilgilerinin de tabi.

1|0
    0|0
    • normal bir resim olsa bile olmamalı değil mi

• fotomontaj yapar yüzünü çıplak kadınlar üzerine ekleyebilir. buluşman için tehdit eder. adamın içinde şerefsizlik varsa yapar yani.

• aynen ya şua iyice korktum yapabiirler haklısn. her türlüsünü düşünmek lazım

• kaç yaşındasın sen :D

0|0
    0|0
  • ne diye tehdit etsin ki biri seni

1|0
    0|0
  • bu gibi siteler kimlik bilgilerini istemez kayıt olurken aynı zamanda hiç bir kullanıcıyla muhabbet etmek içinde böyle bir gereksinimin yok bu yüzden tehdit edilecek bir durumunda yok ha oldu ki böyle bir şeyle senin üzerine gelmeye çalıştı çakallık yapıyordur aldırma

0|0
    0|0
    • inan benim resmim bile yok çok dikkat ediyorum böyle şeylere

• elbette hak etmez biri tahrik biri suç arasındaki fark açık ve net lakin sen fazla kasmışsın olayı tabi allah kimseyi kötüye çatırmasın

• aynen amin

• Herşeye inanma yeterli

1|0
    0|0
  • Gerçek isim soyisim verme ve adresini

1|0
    0|0
  • rahat ol... çıplak resim atma yeter ki

1|0
    0|0
  • önce sıradan konular konuş niyeti kötüyse hemen belli ederler zaten

1|0
    0|0
  • havlayan k0pek isirmaz

0|0
    0|0
  • Numaranı ve resimlerini kesinlikle verme. Siz kızlar hep veriyorsunuz sonra tehdit edildinizmi tüm erkekleri suçlarsınız. Ama suç sizin akılsızlığınızda olsa gerekir.

0|0
    0|0
  • sen hangi mağaradan çıktın :D

0|0
    0|0
    • karşıki

• çirkin olduğumu nerden çıkardın ya herneyse bir de sana şimdi laf yetiştiremem

• çirkin olmasan üstüne alınmazdın

• senin bilgilerinle seni nasıl tehdit edecekler ki (saçmalama)

0|0
    0|0
  • Sacmalama he tehditi ya cocukluktan baska bişey degil

0|0
    0|0
  • Sağlak ya da solak olduğunu söylememelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ya allahım nerede yaşadığını söylersen oraya gelmekle tehdit edebilir. ilişkini söylersen aranızı bozmakla tehdit edebilir. bölümünü dersen sosyal medya gruplarından bulup ekleyebilir. vs vs

kötü insan kötüdür senin her bilgini de kullanabilir. sen o yüzden sadece fikir alışverişinde bulun kimseye kişisel bilgilerini verme sakın ola. inan bana tecrübe ile konuşuyorum burada..

1|0
    0|0
    • Senin başına geldi galiba böyle dediğine göre

• Şu an iyisin ondan kurtuldun değil mi

• evet cunku hesabim yeni daha bir hafta önce actim nerdeyse. aylar önce birakmiştım eski hesabimi ve geri gelip eski üyeleri de bulup takip etmedim. rahatım Şu an sadece öylesine vakit geçiriyorum sitede derdim de olmuyor.

• Ne kadar da saçma insanlarsınız -_-

0|0
    0|0
  • Adini
    Telini
    Faceni - twitini asla verme

0|0
    0|0
Yükleniyor...