Böyle bir kocaya ne kadar sabredebilirsiniz?

Eşimin bir arkadaşı var ve 2 sne kadar önce kız kaçırarak evlendi. Daha sonra hayat kadını karı kız v olaylarından dolayı 9 ay kadar ceza evinde yattı. O dönemde karısı hamileydi ve bekledi onu. Cezaevinden çkalı 6 ay kadar oldu ve bu adam hala iş aramıyor ve çalışmıyor. Bebekleriin maması bezi vs gibi masrafları belediyenin vemiş olduğu aylık 200tllik yardım kartıyla karşılıyordu. Ayrıca bu herif karısına aşırı kaba davranan öküzün de teki. Kız annesi ve bizim ev dışında doğr düzgün bir yere çıkmaz ve anasına gitmek için bile kocasına yalvaraak yağ çekerek izin alır o derece. Ay yazarken bile sinirlendim. Biz eşimle 500 kere adam olsun diye karşımıza alıp konuşmamıza rağmen bir kulağından girip diğerinden çıkıyor. biz de haliyle yardım etmei vs bıraktık. Karısı hala seviyorum diyor ve ben hayret ediyorum. Çünkü ben şimdiye dek 50 kere boşanmış olurdum böyle bir heriften. Neyse kızlar siz böyle bir adama ne kadar süre sabredebilirsiniz merak ediyorum.

0|2
21|16

En İyi Erkek Görüşü

• İyi damat; kazanılmış bir erkek evlattır..! Kötü damat ise, kaybedilmiş bir kız çocuğudur..! Hz. Ali (r. a)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten çekilecek çile değil. Adamın karakteri bozuk bir kere anlattığınız kadarıyla ve siz isterseniz bin defa daha konuşun değişmez. Yazık, en çok bebeğe üzüldüm. Aylık 200 TL ile bir bebeğin masrafı karşılanır mı hiç. Kadına da diyecek laf yok hala seviyorum diyebiliyorsa. Ben olsam hayat kadını davasına içeri girdiğinde boşamıştım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ben bile sabredemedim, allahkızlara kolaylık versin.

Hem siz bu adamla hala niye arkadaşlık ediyorsunuz?

0|0
    0|0
    • Karısı saf salak ama iyi kız. Ben o yüzden görüşüyorum.

• boşanın gitsin bu kadar abaza boş bırakmaz sizi :D

0|0
    0|0
    • ben niye boşanayım yahu gül gibi kocam var benim :d o kız da zor boşanır bu gidişle :D

• genelleme yaptım hacı çaktırma yav :D

• sevıyorum dedikten sonra ne yoruma gerek var ne fiili bir eyleme

1|0
    0|0
  • Gene diyorum kadınlar nasıl böyle psikopata bağlıyorlar anlamıyorum. Nasıl bir ruh halidir, bu adam daha nasıl sevilir ya. Askerde bile bu kadar mantıksızlık yok yemin ederim.

0|0
    0|0
  • Eşini uzak tutmalısın..

0|1
    0|0
  • Vallahi bazı insanlar anlamak gerçekten zor ben o kadının yakını olsam o adamı elimden kimse alamaz

0|0
    0|0
  • 10 kızdan yarısı hala aşıgım der yarısı boşanır memlekette aptal kız cok

0|0
    0|0
  • kızın kimsesi yok mu

0|0
    0|0
  • Kız aptal çocuğu icinde ayrılmıyor

0|0
    0|0
  • iyi erkeklerinde değeri bilinmiyor

0|0
    0|0
  • Özellikle kızlar dedin diye fikrimi söylemicem.

0|0
    0|0
  • Bu ne be! O herifi var ya öldürürüm it herif.

0|0
    0|0
  • kadının bir güvencesi yok işte ne yapsın çekiyor

0|0
    0|0
  • hala seviyorum diyorsa bırakın ne hali varsa görsün

0|0
    0|0
  • Okurken ben bile boşadım o manyağı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Ceza evine girdiği an boşamalıydı. Kadının kafası yoksa eğer, yapacak bir şey yok. O çocuğa da yazık olacak. Üzüldüm.

0|1
    0|0
  • Tahammül edemezdim herhalde. Çünkü evlilik sadece aşk ile yürümüyor, ciddi bir sorumluluk gerek. Hele ki ortada bir çocuk varsa. Ben bu kadar sorumsuz bir insanın ne eş ne de baba olabileceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • bazen çaresizlik ile sevgi birbirine karıştırılıyor. Bunu ki sevgi değil çaresizlik ve cahillik başka hiçbir şey değil.

0|0
    0|0
  • Alan razi, satan razi olan masum bebege oluyor. Buyuk konusmak istemiyorum ama adam olmayanla yapamazdim. bir hata yapip kendi basini yakmis da bu saatten sonra onceligi cocugu olmali kadinin. Ona ornek olacak baba figuru bu olmamali. Yazik, bebege uzuldum.

0|0
    0|0
    • Valla kızdaki sabra hayret ediyorum ben de :D

• öncelikle bu bir hastalık. kendine zarar veren insana aşık olmak sevmek falan. ya böyledir ya kocası tehdit ediyodur falan yalan söylüyodur bilemiyorum. Allah bu hastalığa düşürmesin ama sağlıklı düşünebildiğim takdirde öyle bir adamla evlenmem de zaten. bir kere kaçırıyosa ne bilim o işin sonu pek hayrolmuyo yani

0|0
    0|0
  • Alan memnun satan memnun bize yorum yapmak düşmez. Sadece bana uzak olsun öyle tipler diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Kadının hala seviyorum demesi hiç normal değil. Korktuğu bişey mi var acaba? Çünkü bir kadın olarak empati kuramıyorum. Sevilmez böyle bir insan.

0|0
    0|0
  • Allah düşman başına vermesin böylesini

0|1
    0|0
  • sinirli bir yapım var.. bu kadar konuşmaya, olaya rağmen hala bir değişme yoksa boşarım...

0|0
    0|0
  • Mal karı ne yaşıyorsa hakediyor. Bebeğe üzüldüm.

0|1
    0|0
  • Sevgi neler yaptiriyor iste.. ben Katlanmazdim ancak elinizi ustunden çekmeyin kizcagizin😕

0|0
    0|0
  • Sabretmem, evlenmezdim. Kaçmış madem yapcak bişey yok tercihi o

0|0
    0|0
  • Allah korusun.

0|0
    0|0
  • Ben sabredemem. Sizde o bayan mutluysa bunu kafanıza takmayın. O adamdan da kocanızı uzak tutun. Anlattıklarınızdan çıkardıklarm bunlar

0|0
    0|0
  • sabretmem

0|0
    0|0
  • Böyle bir adama boşuna vaktimi harcamak yerine veririm yolunu hayatıma devam ederim uğraşmaya değmez

0|0
    0|0
  • Öldürürdüm heralde

0|0
    0|0
  • Hic sabredemem

0|0
    0|0
  • Hayırlısı

0|0
    0|0
  • Dikkat edin başınızı belayı almayın