Gideceğiniz özel bir yer var süslenip püslendiniz tam olarak hazırsınız ve iptal edildi bunu duyunca ne yaparsınız?

Gideceğiniz özel bir yer var süslenip püslendiniz tam olarak hazırsınız ve iptal edildi bunu duyunca ne yaparsınız?

• Oturur evde ağlarım 😢
    8% (2)12% (2)9% (4)Oy Ver
  • Orası olmazsa başka yer olur o kadar hazırlandık boşa gitmesin bari
    58% (15)47% (8)53% (23)Oy Ver
  • İptal eden kimse gider saçını başını yolarım 😂
    12% (3)6% (1)9% (4)Oy Ver
  • Odaya kapatırım kendimi saatlerce triplere girer saçma sapan şarkılar dinlerim
    4% (1)18% (3)9% (4)Oy Ver
  • Saçımı başımı dağıtır makyajımı akıtır kıyafetlerimi yırtık pırtık eder koyarım ortaya
    8% (2)0% (0)5% (2)Oy Ver
  • Benim daha güzel bir fikrim var 🙋
    10% (3)17% (3)15% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Aslında A-B ve C'yi bir arada yaşıyorum öyle durumlarda. Önce bir panik ve sinir harbi geçiriyorum. Nasıl iptar eder, neden önceden haber vermedi vs şeklinde. Sonra söz konusu kişi benden özür dileyene ve hatasını telafi edene kadar bir daha onunla program yapmamaya karar veriyorum. Sonra başka bir arkadaşımla plan yapma ihtimalim varsa o arkadaşımla dışarı çıkıyorum. Kimse uygun değilse en kötü kıyafetimi daha gündelik hale getirip sinemaya falan gidiyorum :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Gider iptal edenin saçını başını yolarım sonra da başka bir yere giderim, boşa gitmesin 😄

0|0
    0|0
  • Onu bunu özel yerini bilmem de, bunu okulda sık sık yaşarım. O kadar süslen, püslen sonra haber geliyorrrr ''Ders boş ulan''

0|0
    0|0
    • Ahaha nasıl oluyor

• Yıkama, yağlama çabaları başlar. asdfghjklş Tamam sus maydonoz ya da ne bileyim mayonez. Yıllardır nickini yazmayı başaramadım lan.

• Çok özel bir nick nasıl okuyamazsın sen

• Tek tek arkadaslarimi ararim disari cikalim çok canim sıkıldı nolurrrr diye
    O kadar hazirlamisim kendimi sonuçta
    Ha bir de fotoğraf çekerim bir suru 😄

0|0
    0|0
  • alternatifi yaratmalı :)

0|0
    0|0
  • Totomun üstne otururum geri napim 😂

0|0
    0|0