Akciğer Kanseri?

Babamı hastaneye götürdük ilk başta kitle var dediler. Sonra ciğerinden parça aldılar bugün sonuç cıktı. Kist varmış aynı zamanda kansermis. Çokmu zor akciğer kanseri? Kurtulabilirmi? Tedaviye henüz başlanmadi beyinden mr alcaklar ondan sonra konsey yapıp karar verecekler tedavi için. Çokmu zor bu tedavi allah rızası için bişey söyleyin...

Güncellemeler:
Hiç bilen kimse yok mu ya lütfen

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Çok geçmiş olsun

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Allah sifa versin bir arkadasim 3. Ewrede yakalandi 4. Ewre sorun oluyomus cok sukur iyi simdi

0|0
    0|0
    • Evreler neye göre anlaşılıyor

• İnşallah hocam 4. evre yenilebilir mi bilgin var mı

• Valla net bilmiuorumda biraz daha zormus 3m ewreye gore arkadasin soyledigi bu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Öncelikle çok geçmiş olsun kardeşim. . Rabbim acil şifalar versin. . Zor bir dönemden geçiyorsunuz. . Erken tanı ile akciğer kanserini yenmek mümkün. . Evet zor ve uzun bir dönem olacak.. Rabbim sabrınızı artırsın ve Umudunuzu kaybetmeyin.. Çok geçmiş olsun. .

0|0
    0|0
    • Amin kardeşim ama bilmiyorum çokmu yayılmış azmi. İnatçı bir adam.. allahım yardım etsin

• araştırabilirsin netten uzman tv den falan. aşamasına baglı ilk aşamalardaysa zor degil inşallah düzelir

0|0
    0|0
  • Benim dedem de vardi. Teshis konulduktan 2.5 yil sonra vefat etti. Ameliyat oldu kemoterapi gordu tirt. Olmasa idi daha iyiydi. O ilaclar iyice cokertiyor adami. Allahtan umit kesilmez ne deyim.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum kardeşim elektrik ile kurutma tarzı bişey varmış heralde

• penisilin morfin en güçlü ağri kesicilerdir. ama kanserin verdigi aciyi bunlar bile geçirmez.. gerisini sen düşün ızdırap dolu

0|0
    0|0
    • Şu an hastanede yatıyor ağrı kesiciler sayesinde ağrısı yok onun dışında Oluy benim öğrenmek istediğim tedavi şekli nedir vede kurtulma olasılığı nedir

• bilmiyorum kaçıncı seviyeydi zatén genetik sanirim halamın çocugu da kanserden gitti benim ablamda da bir rahatsızlık var sen de dikatli ol ne olur ne olmaz

• Aynen haklısın

• Sigara içiyor muydu

0|0
    0|0
    • Evet sebebi o zaten

• Geçmiş olsun kardeşim bol bol dua et. İnşallah hemen iyileşir. Allahın dediği olur

• Aynen öyle kardeşim o ne derse o olur ondan başka caremiz yok bu saatte sonra

Yükleniyor...