Kasiyer kadınsa nasıl prezrvatif alıcam?

Kadınlar bence kasiyer olmamalı onlar yüzünden utanıp su alıp çıkıyorum !

0|0
8|21

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Utanılcak bisey yokki sjsj

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hahahah... Takma ya. Kasiyer erkek olduğunda bizim de almaya utandığımız şeyler oluyor ama o kadının tek müşterisi sen değilsin. Nerden hatırlasın tekrar seni.

0|0
    0|0
    • hmm youtube da bazı videolarda kadın erkeğe gözleriyle mesa atıyo gel benide yap diye sence bu gerçek midir öyleyse hiç almam elimi kana bulamak istemiyorum :D

• şaka kız manyak mısın :)

• Al geç ya nolcak herkes kullanıyo kimse ayıplamaz

0|2
    0|0
  • kadın sana niye alıyorsun mu diyecek, kadında suç buluyorsun

0|2
    0|0
  • eczaneden al

0|1
    0|0
  • biz de erkek kasiyer varken ped alıyoruz napalım :D

0|0
    0|0
  • böyle şeylere takılma kadın erkek ne farkeder sonuçta ne aldığın onu ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • Prezervatif derken başka tarafa bak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Ne alaka ya ona bakarsan kadınlarda ped tampon almasın erkek kasiyerlerden.. hem memlekette satan başka yermi yok başkasından al için rahat olsun; )

0|0
    0|0
  • Kadınlar erkeklerden ped alırken utanmiyor

0|0
    0|0
  • Tezgaha koyacaksın. O da barkotunu okutacak. Ödemen gereken meblayı söyleyecek. Sen de kartla ya da nakit parayla ödeyip çıkacaksın.
    İşte aynen böyle.

0|0
    0|0
  • Hic sikinti yapma zaten onunda umrunda degil dedikodunu yapacak değil gir onune koy kasiyerden gecir mahalle baskısı yaratma kendine

0|0
    0|0
  • Utanıcak bir şey yok; yoğurdu, sütü nasıl alıyorsan öyle genç.

0|0
    0|0
  • Al koy parasini ver çık

0|0
    0|0
  • Aş bunları artık genç.

0|0
    0|0
  • kasiyerlerinyüzde 80i bayan... onlar alışkındır... aş bunları millet sokak ortasında yapıyor bu işi..

0|0
    0|0
  • Otomat yapı cam bunun için

0|0
    0|0
  • kesin çözüm en iyisi, en kralı, internet üzerinden, sipariş vermektir. rahat kafa.

0|0
    0|0
  • Özgüvensiz bir ezigim demiyorda kadınların kasiyer olmasina laf ediyor ufaklığa bak sen

0|0
    0|0
    • mal senin gibi abaza olacağıma utanırım ben kadından almaya benimde kardeşim var

• 1. si bunu abazaliga nasil bagladin anlamadim
      2. si kadin erkek esittir ayrim yapman sebebiyle nefret ettim senden
      3. su profiline baktimda 150 boyunla kasin varmis gibi poz vermissin simdi daha cok nefret ettim benimle duzgun konusacaksin yoksa o agzini kirarim

• Ne utanicaksin gunde kac kisi aliyodur ben istedigimde dolabin icinde cesitleri bile gosteriyor

0|0
    0|0
  • Al kanka ne olacak. Srksin ne olduğunu bilmiyorlarmı sanki

0|0
    0|0
  • Zincir var mı de :)

0|0
    0|0
  • Sen almadan onlar sana sunar 😀 Onların ürünleri oldugu için

0|0
    0|0
  • İnternetten sipariş ver hocam. Kargocu ayağına kadar getirsin. Hem bayan kargocuda olmaz dimi ;)

0|0
    0|0
  • git al olum nolcak erkek olsa d kızlarımız ped almaya utancak wgawjsnaksksk

0|0
    0|0
  • ben komple utanırım almaya ne işe yaradığını biliyo diye evlenince karıma derim sen alsana ben utanırım alamam diye :D

0|0
    0|0
  • Abla belimize kuvvet sana ne bakışı at.

0|0
    0|0
  • Neden kadınlarda ped alıyor utanılacak ne var sanki onlar hiç cinsellik yaşamıyor mu

0|0
    0|0
Yükleniyor...