Herkes teroru lanetliyor?

Herkes oturmus teroru lanetliyor, ama devletler olarak yine onlari destekliyorlar.
Amac nedir ya, neden olduruyosunuz sivilleri cocuklari gencleri? Devlet buyuklerinin yedigi b0klari neden halk odemek zorunda? Ciksinlar hodrimeydan yapsinlar mk, ne skim bir yasamdir arkadas bu?
Butun devletler ordan kiniyoruz, uzgunuz derken yandaslarina yine katliam icin siparis veriyor.
Yeterin artik ellesmeyin bulasmayin dis politikaya sktiniz memleketi cehenneme dondu mk

0|0
12

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Lanetleyeceklerine oy vermesinler

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• devlet hodri meydan yapıncada bu sefer devlet suçlanıyor neden başkalarına karışıyosunuz biz savaş istemiyoruz falan filan fıstık. ulan ne dönek ne korkak insanlar var bu ülkede Allah onların belalarını versin.

0|1
    0|0
    • yav devlet suclansin arkadas, orda bomba patlar sehit sehit sehit
      can la bunlar, devlet baskani ne skime yariyo mk? uzuluyosa o. c`yum

• Ayni parisin yaptigini yapsak bis barbar oluruz... ciksin butun askerler sokaga... ilk once imralidakini assinlar sonra hdpyi bu yasimdan beri ulkucuyum vallahide billahide eger bu akp vatan ugruna bunu yapsin ne kadar oyum varsa ona

0|1
    0|0
    • olalim haci birak barbar olalim acimadan herkesi ezip gececeksin, atcaksin ulkeden kimseyi almicaksin
      terorle bomba patlatir adam, adam kayip bulan yok eden yok
      silahli saldiri olur, bulan yok eden yok

• Simdiye kadar tepemize cikardilar... bu hdpye rusya gaz veriyo... bu kaosu biz pkkya dokundukca yapiyo gec kalinmis bir is 1o yil ince yapilsaydi bunlarin hic biri yasanmazdi... elin suriyesine agladik filistinjne misirina... bir kendi icimizdekini bitiremedik... Turk kurt kardes... tamamda egerki ben kurdum ayri bir devlet dil bayrak istiyorum diyen varsa ciksin erkekce daga... bizde kim dost dusman bilelim... kim ne derse desin icimize giren her kürt supeli nerden bilelim? Dagdan indirdi davul zurna ile birde meclise soktu... at izi it izine karisti... yuz verdik tepemize ciktilar ama bu millet bunun acisini soracak bu ulkede vatani icin gozunu kirpmayacak bir suru vatan evladi var ben dahil...

Yükleniyor...