Berkin elvan ve benim doğum günüm?

martta benim doğum günüm ayni zamanda berkin elvanin öldüğü güne denk geliyor. Geçen sene kutlama yaptigimda sosyal medyadan bir sürü kiş laf yapmıştı. Çok saçma değil mi

0|0
12|19

En İyi Erkek Görüşü

• Her doğulan gün birilerinin öldüğü güne denk geliyor. Saçmalamasınlar. Ne yani bundan sonra doğum gününde yas mı tutacaksın.

Ben senin yerinde olsam o tipleri arkadaşlıktan çıkartırım.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler :) hadi şimdi onları da çıkart güzel bir doğumgünü kutla

En İyi Kız Görüşü

• O zaman hiçbirimiz doğum günü kutlamayalım, hepimizin doğum günü birilerinin öldüğü gün çünkü.. saçmalık, kutla tabii ki..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Berkin Elvan veya başkası ölsün ölmesin, siz doğum gününüzü gerçek hayatta kutlayıp sadece orada yaşayın. Sosyal medyadan canlı yayınlamanıza, teşhir etmenize gerek yok. Sanaldan kuru kuru yazılmış "kutlama mesajları"na muhtaç olmamalısınız. Bu sanal bağımlılığın ciddi bir hastalık olduğu bariz.

0|0
    0|0
  • Ne yani bir pkk yandaşı öldü diye kutlama olmayacakmı. Hergün pkklı geberiyor. O gün hiç kimse doğum günü kutlamasın o zaman. ya da tv açmasınlar hergün yasta dursunlar geberükleri için.

0|1
    0|0
  • Ya Kardeşim Ne Berkinmis Bee Kendileri O Gün Ne Haltlar Yiyor Acaba Sana Laf Edenler Takma Kimseyi Oldu Ozaman O Günü Ulusal Yas Mı Ilan Edelim Saçmalık Ilan Bu Ülkede Şehitler Oluyor Onların Arkasından Bu kadar Hassas Olunsa Ya Neredesiniz Hani

0|1
    0|0
  • Çok saçma tabiki. Hassaslığı vatan hainleri üzerine değil pisi pisine şehit düşen güvenlik güçlerine yapalım.

0|0
    0|0
  • Sanki cephe de asker öldü.

Sanki peygamberin ölüm tarihi

Sanki mübarek bir gün ya da kullanmaması gereken bir gün

Bu türk milleti kadar mal bir millet yok bu dünya da

Sen bosversene, eğlenmene bak

0|0
    0|0
  • Biri bna o tepkiyi verse soverim direk

0|0
    0|0
  • Yav bırakın şu hainleri.. okadar şehidimiz var..

0|0
    0|0
  • Ben olsam sevincim ikiye katlanir hem sen dogmussun hem de bir terorist olmus

0|1
    0|0
  • O bizim ikinci atamız saygı duruşunda bulunmalısın o gün 🙃🙃🙃

0|0
    0|0
  • berkin elvan nerde öldü cephedemi adam olaydı

0|1
    0|0
  • Sacmalamasinlar sole onlara

0|0
    0|0
  • tabiki. o it kim ki?

0|0
    0|0
  • aynen boşver onları şimdi bişey diyecemde

0|0
    0|0
  • amaan malmisiin kutla gitsin. berkin kim aqq

0|0
    0|0
  • saçma sapan şeyler diyor insanlar aldırma onlara sen

0|0
    0|0
  • Cok sacma. Sen kutla. Bisveer 😀

0|0
    0|0
  • ben doğduğum gün binlerce insan öldü ne yapalım kutlamayalım mı?

0|0
    0|0
  • O gün tek omu öldü sanki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ya her terde provakotörker çıkacaktır elbette olayı sabote edip ortalık karıştıranlar falan takma sen onları benim babamda 10 kasımda doğmuş bu bizim elimizde olsa istemezdik zaten

0|0
    0|0
  • Saçma cidden. Sana ne? Senin suçun mu?

0|0
    0|0
  • Laf söyleyen o köpeklerin hepsini hayatından çıkar. Aynı düşünce yapısında değilseniz hain değilseniz

0|0
    0|0
  • Onlarca sehidi dert etmezlerken berkin elvani ne kadar gündem yapti o sahislar.. Trajimomik..

0|0
    0|0
  • bencede saçma

0|0
    0|0
  • Napalım ii olmuş molotof atan picin tekiydi

0|0
    0|0
  • arkadaşımın 10 kasım ama aile içinde minik bir kutlama yapıyor hersene provoke etmek olmuş biraz onların ki

0|0
    0|0
  • Hemen dava aç doğum gününü değiştir

0|0
    0|0
  • Terörist biri için sanane yap kutlamani hatta daha fazla kutla

0|1
    0|0
  • tamam bir çocuk öldü anladımda biri öldü diye doğduğun gün niye kutlanmıyormuş alla alla bal gibide kutlarım.

0|0
    0|0
  • Kutla Kutla millete ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...