Gördüğünüz en komik Face ve Twit durumları nelerdir?

Benim internette karşılaştıklarımdan bazıları:

"ya gençler şu fm'de adam akıllı taktik verin lan bana. manchester city'yi napoli'yi şampiyon yapıyorum takımdan kovuyorlar. yok mu bunun bir hilesi bilmemnesi? drogba'yı transfer ettim kendi kalesine 4 gol attı bir sezonda. garip garip şutlar çekiyor forvetler. falso da veremiyorum. kupa alınca normalde kovulmamam lazım bence oyunda hata var. bir akıl verin. fifa pes fm. ronaldinho , messi , zubizaretta , babangida , babayaro. her neyse kızlar çoktan okumayı bırakmıştır asıl soruma geçiyorum: olm bu xhamster'dan başka site yok mu lan? bir o açılıyor bende."

"ulan 150 lira burs vereceksiniz, istiyosunuz ki tüm akrabalarım ölmüş olsun, tutunacak dalım kalmasın. sakat kalayım, tecavüze uğrayayım. i. neler!"

"isviçre'li bilim adamları sabah öten kuşların cıvıltılarını yavaşlatıp dinlemişler ve kuşlar seri bir şekilde "allah-u ekber" diyorlarmış desem bütün akp'liler inanır.. ama yüzlerce ses kaydı bulunan hırsızların delillerle, kanıtlarla ülkeyi soyduklarına inandıramazsın.."

''arap kanalında maç izliyorum, spiker ne derse babaannem amin diyor''

"türkiye'nin 90%'ı calgon kullanıyor " dedikleri halde, calgon'un 10% için verdiği mücadeleyi takdir ediyorum."

"süleyman demirel yoğun bakıma alınmış. arkadaşlar cumhurbaşkanı ölsün diye dua ederken isim vermeyi unutmayalım"

"az önce düğün kasetimi geriye sardım, ne güzeldi lann... karım yüzüğü çıkarıyor, sülalesiyle arabalara binip gidiyorlardı."

"yar... mı kelimesi önüne geldigi cümleyi olumsuz yapar.
örn: -ben buradan atlarım.
- yar... mı atlarsın."

"mesela ben 19. kanalı açmak istiyorsam; 1 ve 9 uzak diye 22. kanalı açıp 3 kere geri tuşuna basıyorum. bütün hayat stratejim bu."

"aleviler boğaziçi, sünniler yavuz sultan selim, tarafsız kesim fatih sultan mehmet köprüsü'nü kullansın. ateist sen yüz lan..."

"kapkara peşmerge gibi kızlar sarışın bebek fotosu paylaşıp "kızım olsana seeen " yazıyor. o çocuğun senden çıkması için güneşle evlenmen lazım"

Güncellemeler:
Güncel
Güncel!
..
:) :)
!!
Son güncellememizi de yapalım o zaman =)

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• • Markeddeyim üsdüme goka gola dolabı devrildi israyil yine iş başında
    • Klavyede malum bir arf bozuldu, basmıyo. Artık internet ayatıma trakya ağzıyla devam ediyorum. epten battık. Ayırlı olsun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 😂😂😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Biri de; "Galatasaray hakemi satın almış" yazmış. Ulan heriflerin parası olsa sağlam bir forvet alırlardı. Kdkdkdks

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• O değilde gelecekteki nesile kullanıcı adı kalmayacak :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...