Ankara'daki patlama hakkinda ne dusunuyorsunuz? Bu ulke nereye gidiyor?

Turkiye'nin baskentinde ikinci bir patlama daha. Mit ayakta uyuyor. Guvenlik sifir. Olu sayisi uc hanelere ciktigi soyleniyor.

Halkin bilgi alma ozgurlugu engelleniyor. İnternet yavaslatildi. Yayin yasagi geldi. Bildigin karartilmaya calisiliyor. Yarin obur gun cikar kucuk eniste ve der ki '' bordo bereliler telsiz kapatti 100p terorist daha vurduk ehiehi''. Cok mu komik bu mnkodugumun ortadogu ulkesinde acaba bunlar ya?

İste ortadogu ulkesi budur mnkym. Sehit haberlerine sasirmiyor insanlar. Bombalar patliyor. Ulan abd, turk askerinin kafasina cuval gecirdiginde ayaga kalkan bu millet artik bombaya sasirmiyor. Canli bomba ulan bu. İslami teror orgutlerinin bulusu.

Neyse istikrar isteyen %50, buyursun dotune soksun o istikrarini.

Tesekkurler akp. Suriyeye savas actigin, bizi savasin icine surukledigin, ulkeye milyonlarca suriyeli aldigin, halkin guvenligini saglayamadigin, basini engelledigin, ve istikrari saglayamadigin icin. Gene yalanci ciktin. Tesekkurler sana.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Şimdi senin de buraya gelip akp'yi çekiştirdiğini gördüm okuyasım gelmedi açıkcası çünkü tarafsızlığın yok senle bu konuya girilmez, kimin ne yaptığını bir kenara bırak kendi düşüncelerini tarafsız halde burada söyle ki tartışalım.

1|0
    0|0
    • Sen kaç yaşındasın senin beynini de gördük yazılara bak herşeyden önce bir saygılı olmayı öğren nato mato çok biliyon sanki büyük boy seni sen ança burdan kıçını yırtarsın salak. Sosyal diye açmış siyaset konuşuyor tirrek yol al keke.

• Ya sen harbi ergen bir ocsun mnkym. hadi ordan surdan bebe

• Yanlis politikalari sonucu insanlar öluyor. Beceriksiz emniyetle istihbarat ne is yapiyor belli degil zaten.

0|0
    0|0
    • Ulkede bir gariplik oldugunu kimse anlamiyor aga. Ben galatasarayin uefa kupasi almasini, turkiye maclarini tv'de izledim. Halk birdi ya. Sonra ne olduysa bu akp geldi. Artik maclarda tedbir getiriliyor. Ulkede seriat havasi var. Turk kurde, islamcilar diger dinlere karsi olmaya basladi. Ve bunu akp'nin yapmadigini anlamak icin super geri. zekali olmak lazim. Yok ekonomi iyiymis, yok istikrar istiyorlarmis. Anadolu comari deyince bozuluyorlar. Al sana ekonomi, al sana istikrar. Boyle ulke mi olur? Hukumet dedigin vatandasin guvenini, sagligini ske ske saglayacak. Gorevi bu. Ama sgk sigara icenlerin kanser ilaclarini karsilamam diyor, mit istihbarat yapamiyor. Bir tek askerler. Bizi bir tek askerler koruyor su ulkede. Hepsinden allah razi olsun. Ne siyasilerden ne devletin organlarindab hayir var bize

• Aynen oyle ben cocuklugumu bilirim hic boyle seyler yoktu. 70-80'lerde bile bu kadar ayrimin olmadigini soyluyorlar. Kendilerine has radikal bir kesim olusturdular. Sonraki nesillerinde beynini yikayip kendilerine oy verir hale getirmek istiyorlar. Ekonomi kim iyi diyor ben anlamiyorum. Pazar daraldigi icin yurtdisinda is bakiyoruz biz. Ekonomimiz batiyor, turk lirasinin degeri yerlerde. Uretimimiz cok dusuk. Niteliksiz milyonlarca insan var. Ustune suriyelilere bakiyoruz kendi sehirlerimizde. Hem ekonomik hem de guvenlik sorunu yaratiyor Turkiye'ye hic bir arka plan kontrolu olmadan sokulmalari. Sonra kayit disi suriyeliler yuzunden devlet gelir vergisi toplayamiyor bu yuzden her bir boka zam yapiyor. Istihbarat isid'e ve ordaki islamcilara yardim ediyor ya da saray'in guvenligi ile mesgul. Ne olacak bilmiyorum bide hala baskanlik diye tutturuyor sanki cok stabil bir ulkeymisiz gibi.

• yakında istikrar da kalmayacak. mesele yazın daha net hissedilir gerçi ama turizm sektörü de bitti. onlarca firma batacak binlerce kişi işsiz kalacak. dolar, euro yüzünden zaten diğer sektörler de zor durumda. kötü günler yakında.

0|0
    0|0
    • Batmalari umrumda degil acikcasi. Onu seve seve oy veren %50 dusunsun. Ha bir otel sahibi de demis ki. Yurtdisina cikis parali olsun yerli turizm gelissin. Yok yaa. Batsinlar limon satsinlar.

• o kadar basit olsa ben de aynı temennide bulunabilirdim :)

Yükleniyor...