"İnsanlar keşke tanıdığımız ilk günkü gibi kalsa" dediğiniz oldu mu?

1|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

• İnsanları ilk tanıdığım gibi olsalar şu an bu kadar yalnız olmazdım aslında 😔

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Oldu.. Malesef kalmadı.

1|1
    0|0
  • Hayır olmadı.

0|1
    0|0
  • Oldu

0|1
    0|0
  • oldu tabi
    tanıdıkça ya keşke tanımasaydım ya da ilk tanıdığım gibi kalsalardı dedirtiyorlar

0|1
    0|0
  • Hayır olmadı çünkü insanların gerçek yüzlerini bildiğim için şaşırmıyorum ghgf

0|1
    0|0
  • Çoook..

0|1
    0|0
  • Olmstur

0|1
    0|0
  • aslında insanlar değişmez sadece biz daha yakından tanımaya başlarız. yakından tanıdıkça kusurlarının farkına varırız ve bu kusurlar da soğumamıza neden olur. ama insanları kusurlarıyla beraber sevmeyi öğrenmeliyiz

0|1
    0|0
    • Güzel düşünce ve güzel yorum ☺ o halde bütün insanlar kusurlarını ve bütün negatif yönlerini tanışırken söylemeli 😉

• hayır böyle bir şey çok ütopik olur : ) onun yerine hepimiz hoşgörülü olmayı öğrenmeliyiz bence : )

• Hepimiz hoşgörülü olmayı ögrenirsek adalet kimler için sağlanmaya çalışılır? ☺

• Evet tabikii. Çabuk güvendiğimden kaynaklandı

0|1
    0|0
  • elbet

0|1
    0|0
  • Bazen

0|1
    0|0
  • Oldu ne yazık ki.

0|1
    0|0
  • Oldu

0|1
    0|0
  • Evet ama malesef olmuyor.

0|1
    0|0
  • Oldu. Hocalrimi keske yakindan tanimasaydim artik onlara saygi duymuyorum. Mumkun mertebe yanlarina gitmiyorum. Keske eski mesafeyi koruyup kalsaydik.

0|1
    0|0
    • Hocaların mı?

• Pislikler 😑

• Aynen 😔

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayır demiyorum insanlar istediği gibi davransın nasıl olsa benim istediğim gibi davranmayacaklar

#YüreğiSızlayanAdam

0|1
    0|0
  • 100 veriyoruz adam ediyoruz geliyor tepemize çıkıyorlar

0|1
    0|0
  • Bunu söyleyecek hakkı kendimde göremediğim zamanlarım oluyor.

haşırt.

0|1
    0|0
  • Oldu

0|1
    0|0
Yükleniyor...