Kizlar yerimde olsaniz ne yapardiniz? Beyler sizce mantikli bir dusunce mi?

3 senelik cok guzel bir iliskim var, o Turkiye ben Fransa'da yasiyorum. Mayista okulu bitiyor ve yazin ailemle Turkiye'ye gittigimde isteme olsun istiyoruz. Isteme olduktan sonra askere gidip gelecek 6 ay ve askerden gelince gelecek yaz evlenmeyi dusunuyoruz.

Ailesinin maddi durumu iyi fakat sevgilim bana diyor ki "Babamin sermayesi var, kendi is gucumu kurayim, kendi parami kazanayim, kendimi gelistireyim. Sen de egitimli kulturlu bir kizsin Fransa'da guzel bir isin var, Turkiye'ye geldiginde seni havada kapar sirketler. Bu yaz isteme vs olmasin, ben kendi duzenimi tamamen kurayim, daha guclu olayim, babamdan maddi acidan kopayim ki babamin tek derdi kendi isimi gucumu kurmam, sonrasinda anami da alip yazlikta yasayacaklar, Istanbul'a senede 1-2 kere gelirler. Tek erkegim, ablalarim evli. 1 sene içinde evlenirsek sorunlarimiz cok olacak lakin 2 sene daha sabredersek inan hayatimiz cok guzel olacak. Maddi acidan iyi seviyede olacagiz, her istedigimizi yapabilecegiz. Kendi isim olacak, sende bir sirkette calisirsin"

Bu tarz seyler soyluyor iste. Sizce dediklerinde mantikli mi? Bence mantikli ama iste duygularim bir an once hep yanyana olmak istiyor. Surekli gizli sakli Turkiye'ye gidiyorum falan skildim bu durumdan, ozgurce askimi yasamak istiyorum.

0|0
27

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...