bu havada sizin üzerinize de kasveet çökmüyor mu yaa bunaltı geldi bana burda şimdi uyucam pc nin basında iş yeri dinlemeden :) siz nasılsınız bakalım?

0|1
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• ne uyuması ya iyi misin sen :D Keşke diyorum kız arkadaşım burda olsa da çıkıp gezip dolaşsak :) Bu güzelim hava da uyunur mu :) Ya yürüyiceksin ya da dağa çıkıcaksın mis gibi temiz havayı içine çekiceksin :) İşte yaşamak bu anın tadını çıkar ve alışılmışın dışına çık :)

0|0
    0|0
    • uyurkende nefes alıp içime temiz hava çeksem olur ama yeterki uyuyım

• diyet yaptımmmm :) ben kaç kilodan düştüm biliyomusun 67 kilodan düştüm :)

• Dikkat et ama zayiflicam diye sagligindan olma. Bende 67 kilodayim ve asiri derece de zayifim. Kilo alamiyorum :D :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Gece uyumamış birisi olarak şu evrende en çok istediğim şey uyumak ama olmuyor. Vücudum yeter artık uyu diyor resmen ama benim ayık kalma emrini vermiş bir kere uyuyamıyorum.

1|0
    0|0
  • o kadar uyumak istiyorum ki anlatamam😞

1|0
    0|0
  • Uyku? gecelri 3 4 saat uyursam ıyı olacak ama böyle uykusunuz çalışmıyor uyku dedın uykum geldı ya

1|0
    0|0
  • Şimdi ben hepinizin yerine bir yarım saat uyurum 😴 sjsjs

1|0
    0|0
  • Aynen gözlerimi zor açıyorum

1|0
    0|0
    • Ee ee ee uyusunda büyüsün ee ee 😊

• oda cok doğru surda yarım saatcik uyumam yeterli idare ederim akşama kadar ama uyumam lazım benim yaaaaa

• Uyu hemen uyu

• bende aynıyım işteyim oğle yemegınden sonra ıyıce uyku bastı -_-

1|0
    0|0
  • yalnızmı

0|0
    0|0
  • uykusuzluktan ölüyorum

0|0
    0|0
  • :) aynen senin durumun dayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hastanede berbatım 😕

0|0
    0|0
  • Hiç bişeyi bu kadar istemem emin olabilirsin. Pazartesi sabah 7de kalktım ve hala uyumadım. Salı günü sabaha karsı yattım ve 1 saat sonra uyandım yola cıkacagım için. Dün de hiç uyumadım, birazdan uyumayı planlıyorum

0|0
    0|0
  • Çok Üzgünüm 3 -4 gündür uyku yok nişanlımdan ayrıldım 😢 😢 😢

0|0
    0|0
Yükleniyor...