Kızlar soruyor sitesinde hayvanlar soru sorabilseydi bizler gibi ne sorarlardı (Biraz hayal gücü kullanın gençler) ?

Hep biz insanlar soru soruyoruz peki onlarda soru sorabilseydi eğer biz insanlar gibi zeki olsalardı ne gibi sorular sorarlardı biraz hayal gücü lütfen saçmalamakta serbest tabi saçma soru diyecekler görüş bile yazmasın bir zahmet amaç eğlenmek bu soruda hadi bakalım kolay gelsin :)

Benim top beş listem şöyle :)
Kızlar soruyor sitesinde hayvanlar soru sorabilseydi bizler gibi ne sorarlardı (Biraz hayal gücü kullanın gençler) ?Korkan bir keçimiz sormuş :)
Köpek diyip geçmeyin :)

Sen sorarsında onlar soramaz mı ks kızları :)
Film meraklısı zürafamıza film tavsiye edin bakalım :)

Bu kedimizde sevgilisi yokmuş malesef yalnız ona sahip çıkalım :)

Teşekkür ederim sizinde aklınıza gelen hayvanları söyleyin ve bir soru yazın :)

#pilavüstü #Hayvanlarsoruyor? ?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 3

• İçin rahat ediyor mu olurdu belki başlık aldın beni aşılarımı yaptın hep kucağında büyüttün hep yemeğim oldu hep sıcak bir yerim odu sevdim ben seni çok çünkü seninde beni sevdiğini hemde çok sevdiği ni sandım ama şimdi sokaktayım açım Az evvel benden daha büyük köpekler tarafından dayak yedim hiç yaramazlık yapmadım ama bir adam bana tekme attı burda çocuklar komşumuzun çocukları gibi değil beni görünce koşarak sevmeye gelmiyorlar taş atıyorlar canım çok yanıyor üşüyorum çok açım neden beni evine aldın neden beni kandır dın oysa ven deni çok sevdim sadece sevdim ama sen benim canlı olduğum û unuttun ve sıkıldın benden ben oyuncak değilim ki kendini kandırma bana burda kimse bakmıyor ölüyorum sahi rahat uyuyabiliyormusun?

2|1
    0|0
  • Soracaklari soruyu bilmemde, profillerine yazacaklari yazi "hayvanlar aleminde küfürdür insan" olacagi kesin

1|1
    0|0
  • Köpek sorar: Ya kediler gerçektende dört ayak üstüne mi düşüyor ya?

Köpek tekrar sorar: Ya sorum kedilere ne var şu Mart ayında yani neden Mart anlatsanıza biraz :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...