Teröristlere , yandaslarına, vatan hainlerine Lanet olsun?

Yeter artık , artık ne kadar silah arkadaşımız , gencecik yaşta , sevdiklerinden , ailesinden kopacak , daha ne kadar can yanacak, artık gözümüzde akıcak yaş bırakmadı kahrolasıca teröristler. Diyecek sözde bulamıyorum , ellerimi ayaklarım titriyor, belkide sıra bende kim bilebilir , hayat terörden ibaretmis gibi yaşıyoruz, Lanet olsun !

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Hepsinin Allah belasını versin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kendimi bildim bileli ki 6 yaşından beri hatırlarım, bu terör var. Doğulu olduğumdan ve asker kökenli bir aileden geldiğimden dolayı benim gibilerin bam teli bu mevzu. Çektiklerimizi bir Allah bilir bir bizim gibiler. Lanet lanet de nereye kadar? Kahrolsun deyince kahroluyorlar mı? Memleketin anasını ağlattılar senelerdir. Yıllardır bunların ne olduğunun farkına varamayan devlet büyüklerimiz daha yeni yeni bunlara hak ettikleri dilden konuşuyorlar. Bazıları sanki bu ülkeye yeni gelmiş. Bunları gördükçe "memlekete hoşgeldiniz" ya da "good morning vietnam" demek geliyor içimden. Arkadaşlar sanki zeta gezegeninden memlekete yeni inmişler. Ül. n biz yıllardır el frenin altında keyfimizden mi silah saklıyorduk, aksiyon olsun diye mi. Yolculuktan önce askeri kimlik kartımızı sakladığımız yeri narkotikçi görse gözleri yaşarır. Doğuyu bilmeyen devlet adamlarımız sağolsun, hadi doğuyu bilmiyorsunuz bir terör örgütü nasıl bitirilir buda mı yok! Net 10 senedr söylüyorum bu işin çözümü başlarını temizlemek. israili sevmeyebilirsiniz ama bakın bakalım münih olimpiyatlarını basanların, emir verenlerin akıbetleri ne oldu?1999da sakık ve o imralıdaki paketlenip getirilince pkk 5 yıl boyunca kendi içinde birbirini infaz etti ancak 2006da ufaktan eylemlere başladılar 2008de de büyük eylemlere yani 9 sene sürdü toparlanmaları. Ben 1-2 kişiden ya da geçmişte yapılan hata gibi alıp besleyelimden bahsetmiyorum başlarında kaç kişi varsa 10-20-30-50-100 bunları temizlemeden bizim yaptığımız temizlik anca yuvadan çıkan akrepleri öldürmektr, akrep yuvasını imha etmeden bu iş zor. Yok surda şukadar cizrede şukadar öldürüldü 6 ay mühlet veriyorum 6 ay sra yine aynı yerler silah depoları olacak. öyle havadan bombalamakla da bu iş olmaz, birebir timler kurup temizleyeceksin. Yoksa acemi eğitimli çocukları 20 yıldır dağlarda olan çakalların önüne atarsanız işiniz iş.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum ama bu gidişle zor görünüyor , bu olayların bitmesi, artık anlamda veremiyorum neden bir daha farklı dusunup bu işi kökünden halletmiyorlar, isterse yapılabilir bu ülkede, artık ne kadar güçlü bir devlet olduğumuz ortada ama ne kadar karışmış bir ülke olduğumuzda ortada ALLAH Sonumuzu hayretsin

Yükleniyor...