Ankara Saldırısı Hakkında Ne düşünüyorsunuz? Batı iki yüzlü değil mi?

Başımız sağolsun... Fransa saldırısında profilleri fransız bayrağı yapan facebook iki yüzlü bir tutum izlemiyor mu?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Sen facebooku fransayı geç de kendi ülkende hangi kişiler kurumlar 2 yüzlülük yapıyor bu Ankara saldırısında ona bak. Farklı ülkelerle sidik yarıştırmaktan vazgeçin artık. Çocuk gibi yok fransız bayrağıymış yok oymuş buymuş. Biz bize yeteriz yasımızı da kendimiz tutarız acımızı da kendimiz seçeriz. Bu terörü genelkurmayın 300 mt. ötesine kadar sokanlara isyan edeceğinize saçma sapan atar giderlerde bulunuyorsunuz.

0|2
    0|0
    • İnsan sa herkes insan bu ülkede leblebi gibi adam ölüyor arkadaşım... Kendileri değerli biz değersiziz... Anlatmak istediğim bu güzel yere temas etmişsin... kendimize sorumlulara bakalım öncelikle... Ama yayın yasağı... Olan biteni İsviçre deki arkadaşımdan dinlemek kadar acısı yok...

• İstanbul üni mi? Kütüphanenizin sabaha kadar açık kalması güzel...

• Hayır İstanbul Üni. değil

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• O duyarlılık mi diyim zirvalik mi diyim ne diyim bilemediğim malligi yapıp yalanciktan vah vah tüh tüh diyip eglencesine devam eden gerizekalilari hayatımdan çıkardım. İnsanları tanımak için böylesine rezil hain olaylar yaşamak gerekiyormus sanırım. nefret ediyorum Ian hepsinden

0|1
    0|0
  • Başkenti bile koruyamadınız yazıklar olsun.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bizim halkımızdan yuru ilk ben kimsede bayrak görmedim ben hiçbir zaman koymam çünkü boykotun o şekilde olacağını pek dusunmem

0|1
    0|0
  • Yoo başından beri adamların tutumu böyleydi. Kimse seni ciddiye almıyor ki şimdi kararı değişmiş olsun ve ikiyüzlülük olarak nitelendirilsin

0|0
    0|0
  • Paris olaylarında profilini fransız bayrağı yapan zihniyet, şimdi timsah göz yaşları döküyor.
    Ölenler, şehitler umurlarında bile değil.
    Terör örgütlerinin hedefi nasıl iç savaş çıkarmaksa, bunlarda onlara destek oluyor..

0|1
    0|0
Yükleniyor...